Алюмінієві радіатори секційні

Продаж алюмінієвих радіаторів в Україні

Актуальність економії коштів і ресурсів у останні роки набула світового масштабу. Не дивно, що в країні споживачі стараються вибирати те обладнання, котре здатне скоротити витрати. Дуже популярною стала модернізація системи опалення.

Самою помітною і значимою частиною системи опалення являється радіатор. Його бачуть власники та гості, та він зігріває пприміщення в холодну пору року. Тому природньо, що першим чином міняють батареї.

Конструкції сучасних радіаторів виконані з врахуванням останніх розробок і данних у області металлургії та теплофізики. Вже давно з'явилися батареї з сталі, алюмінію і біметала. Одначе так же великою популярністю користуються чугунні батареї. Це і не дивно, бо до новинок завжди відносишся насторожено. Але досвід європейських сусідів показує, що якість сучасних радіаторів відмінна.

В цій невеликій группі представлені алюмінієві батареї, що володіють прекрасною тепловіддачею і навідміну від чавунних, значно легші. Хоча вони і володіють особливостями, плюсів більше ніж мінусів. Легкість, безпечність, висока ступінь тепловіддачі, швидкий нагрів – це далеко не повний список переваг. До мінусів можна віднести вимогливість до високої якості теплоносія. Таож жорстка вода может істотно скоротити строк експлуатації алюмінієвих радіаторів. Якщо Ви впевнені у якості води, сміливо підбирайте алюмінієвий радіатор. Він буде довго служити и не змусить сумніватися в правильності вибору.

Звернуть увагу!

У більшості сучасних газових котлів встановлено мідний теплообмінник, тому для запобігання заповітрюванню системи опалення ми не рекомендуємо встанавлювати алюмінієві радіатори де є контакт теплоносія з міддю.