Бойлери електричні накопичувальні

Особливості електробойлерів

Водонагревачі накопичувальні електричні користуються великим попитом у багатьох квартирах, котеджах, офісах, магазинах і др. Вони забезпечують споживачів гарячою водою, а при відсутності споживання поповнюють її запас. Електричний бойлер для нагріву води здатний працювати від мережі 220 В та має потужність до 5 кВт. Наша компанія Аква-Тепло пропонує широкий асортимент водонагрівачів накопичувальних електричних по прийнятним цінам.

Конструкція накопичувально бойлера

Електричний бойлер для нагріву води складається з бака, всередині котрого розміщено теплонагрівальний елемент (ТЭН). Накопичувальні водонагрівачі електричні для квартири забезпечують ефективний нагрів рідини до заданої температури (50-85 °C). Після нагріва води відбувається вимкнення пристрою і повторне увімкнення при її охолождення на 2-3 °C. Вона зберігається гарячою довгий час за рахунок наявності товстого шару теплоізоляції між зовнішньою і внутрішноью частиною бака. Електроводонагрівач накопичувальний вертикального виконання повинен бути обладнаний термостатом, що контролює температуру нагріву води.

Переваги накопичувальних водонагрівачів

Купити водонагрівач електричний в Україні вигідно, оскільки він характеризується наступними перевагами:

Недолік накопичувальних водонагрівачів електричних для квартири – великі габарити, через що вони можуть не поміщатися в невеликі приміщення. 

Особливості вибору накопичувального бойлера

Електробойлер для нагріву води рекомендуеться вибирати з урахуванням наступних особливостей:

  1. Об'єм бойлера. Він залежить від багатьох параметрів: кількість користувачів, число точок підключення, протяжність миття у ванній и так далі. Електробойлер для нагріву води на 30 л рекомендується для невеликої квартири з одним мешканцем, а от бойлери на 200-300 л розраховані на крупні квартири з 5-8 мешканцями.
  2. Спосіб розміщення. По конструкції виділяють вертикальні, горизонтальні та універсальні агрегати. Електроводонагрівач накопичувальний вертикального виконання найбільш ефективний. Це обумовлено малою площею контакта холодної та гарячої води, завдяки чому вона остигає повільніше. Горизонтальні бойлери для гарячої води електричні рекомендуються для невеликих санвузлів, так як вони займають меньше місця. 
  3. Антикоррозійне покриття. Бойлер для гарячої води електричний обладнано спеціальним захисним антикоррозійним покриттям з нержавіючої сталі, титану чи склофарфору. Найбільш надійні бойлери електричні з нержавіючим баком, здатні прослугувати не меньше 7-10 років.
  4. Форма бойлера. Накопичувальні  водонагрівачі можуть бути різних форм: циліндричними, Slim (тонкими) і прямокутними. Циліндричні бойлери найбільш доступні, Slim-моделі вирізняються компактністю, а прямокутні водонагрівачі добре розміщуються в кутах приміщень.

Безпечність накопичувальних бойлерів

Бойлери електричні з нержавіючим баком зазвичай обладнані спеціальними пристроями захисного відключення. Вони не тільки захищають нагрівальний агрегат від КЗ, але і припиняють подачу електроенергії при витоку струму. Завдяки цьому забезпечується дієвий захист від ураження електротоком. При необхідності такі приладі можуть бути підключені до водонагрівача досвідченим спеціалістом. Під час експлуатації водонагрівача потребується його заземлення.

Якщо ви хочете купити водонагрівач електричний в Україні і проконсультуватися по особливостям його раціональної експлуатації, звертайтеся в нашу компанію.