Бойлери непрямого нагріву

Бойлери непрямого нагріву - швидко окупаються, автономна система безперебійного ГВС

Вирішити проблему нестабільного гарячого водопостачання допоможе непрямий водонагрівач від системи опалення. Установка подібного обладнання можлива всередині житлових приміщень або на виробництві. Ефективно використовуються бойлери в громадських місцях, наприклад готельних комплексах, спортзалах. Пристрої істотно знижують витрати на організацію автономного ГВП. Центр інженерної сантехніки Аква-Тепло пропонує непрямий бойлер купити в Україні вигідно, онлайн і з професійною консультацією. Безкоштовні поради фахівців допоможуть оптимально підібрати модель пристрою, його теплообмінника під конкретні запити покупця.

Переваги бойлерів непрямого нагріву

Апарат, в більшості реалізацій, виключає прямі джерела тепла. Підігрів води здійснює теплоносій, що циркулює по опалювальній магістралі. Він надходить в трубчастий змійовик, який представляє теплообмінник бойлера. Зазвичай це трубчастий змійовик. Захист ємності від гальванічної корозії забезпечується змінним магнієвим анодом.

Фото непрямого бойлера

Завдяки високій площі поверхні теплообмінника, непрямий водонагрівач від системи опалення швидко піднімає температуру рідини в баку. Інші переваги бойлерів непрямого нагріву включають:

Єдиним недоліком виступає сезонний режим роботи опалювального котла. Втім, цей негативний аспект вирішує двоконтурний бойлер непрямого нагріву з двома теплообмінниками, ціна якого вище стандартного агрегату. Одна спіраль пов'язана з опаленням. Додатковий теплообмінник з'єднується з альтернативним джерелом тепла. Ним може виступати навіть сонячний колектор.

Як результат, дорожча на двоконтурний бойлер непрямого нагріву з двома теплообмінниками ціна, компенсується цілорічною експлуатацією апарата. Використання ж сонячного колектора дозволить окупити згодом екстра витрати.

Види обладнання

Електронний каталог компанії Аква-Тепло дозволяє підібрати модель агрегату під конкретні вимоги. На сайті компанії непрямий бойлер купити в Україні можна, виходячи з таких критеріїв:

  1. Тип установки.
  2. Горизонтальна або вертикальна конструкція. Другий варіант економить простір, перший відрізняється великим літражем.
  3. Бойлер непрямого нагріву з рециркуляцією, який виконує подачу гарячої води без затримки на підігрів. Це досягається впровадженням в схему насоса, сполученого з реле температури.
  4. Бак в баку. Варіація обладнання без змійовика. Роль теплообмінника грає зовнішня ємність, тоді як нагрівається рідина знаходиться у внутрішньому баку бойлера непрямого нагріву води.

Схема непрямого бойлера

За способом монтажу розрізняють настінне кріплення і підлоговий бойлер непрямого нагріву. Другий різновид дозволяє використовувати ємності понад 500 літрів. Такі моделі оптимальні під відокремлені домобудівництва, ефективні при організації ГВС в готелі. Альтернативно підлоговий бойлер непрямого нагріву може використовуватися під водонагрів на промислових підприємствах.

Особливості монтажу

Існує кілька правил, що вимагають обов'язкового дотримання, в процесі установки. Вони досить прості. Дотримання рекомендацій необхідно для тривалої ефективної експлуатації апарату. Вони підходять як під бойлери непрямого нагріву з рециркуляцією, так і без неї:

Решта нюансів щодо бойлера непрямого нагріву води уточнять фахівці компанії Аква-Тепло. Професійна консультація надається безкоштовно.