Бойлери з сухим ТЕНом

Водонагрівач з сухим теном в Україні

Зовнішніх відмінностей звичайні електричні нагрівальні прилади і водонагрівачі з сухим теном практично не мають, крім напису. У внутрішній конструкції змін майже немає - в металеву накопичувальну ємність водонагрівача, покриту термостійкою і стійкою до корозії емаллю встановлений стеатитовий блок з проточками для вольфрамової або ніхромової спіралі. Ця конструкція встановлена в герметичну ємність, завдяки чому елемент нагрівання не має контакту з водою, тому і називається - «сухий» нагрівальний елемент. Також в накопичувальний бак вмонтовані - магнієвий анод, службові патрубки для з'єднання з трубами подачі та виходу води. Метали, з яких виготовлений ТЕН і ємність бойлера різні, не утворюють гальванічної пари, завдяки чому не піддаються електрохімічній корозії.

Переваги електричного накопичувального водонагрівача, оснащеного «сухим» ТЕНом

Незаперечні переваги має електричний бойлер з сухим теном, до яких відносяться:

Мінус водонагрівач накопичувальний з сухим теном має один - досить високу ціну. Але з огляду на, що термін експлуатації збільшено в 2 рази в порівнянні з «мокрим» бойлером, Ви зможете заощадити на експлуатаційних витратах, то завищена ціна з лишком окупається.

Вибір водонагрівача

Отримати грамотну консультацію і професійні поради фахівця при виборі потрібного агрегату Вам допоможуть в нашому магазині Аква-Тепло, де Вам підберуть якісний накопичувальний електричний водонагрівач з сухим теном.

При виборі електричного водонагрівача потрібно загострити свою увагу на таких критеріях:

Співпрацюючи з компанією Аква-Тепло ви зможете придбати якісний, недорогий електричний накопичувальний водонагрівач, що відповідає Вашим потребам заощадивши тим самим час і кошти.