Бойлери, водонагрівачі

Водонагрівачі для кухні

Водонагрівачі для кухні - це пристрої для нагріву води, які широко використовуються в заміських будинках і дачах при наявності труднощів у подачі гарячого водопостачання. Бойлери для будинку можуть відрізнятися в залежності від конструкції, потужності, типу розміщення, форми та інших параметрів. Наша компанія Аква-Тепло пропонує широкий асортимент сучасних водонагрівачів для кухні за прийнятними цінами.

Накопичувальні водонагрівачі

Електричний накопичувальний водонагрівач - це теплоізольований бак, усередині якого розташовується ТЕН. Накопичувальні електричні бойлери для будинку нагрівають воду до 50-85 ° C і підтримують температуру автоматично. Швидкість нагріву бойлера для води варіюється в межах від 30-40 хв до 5-8 год. Накопичувальні водонагрівачі в порівнянні з проточними моделями характеризуються зниженим енергоспоживанням і більш високими температурами нагріву води, дозволяючи обслуговувати одночасно декількох споживачів води.

Газові бойлери для води нагрівають воду за допомогою газового пальника. Конструкція газових приладів передбачає наявність магнієвого анода, димоходу і автоматики для припинення подачі газу. Вони обладнуються відкритою або закритою камерами згоряння. Газові агрегати коштують недешево, проте в процесі експлуатації окупаються швидше електричних моделей.

Проточні водонагрівачі

Електричний проточний нагрівач - це агрегат без бака, в якому вода проходить по вузькій трубці, забезпеченою нагрівальним приладом. При монтажі електричного пристрою необхідно підведення електрокабеля. Основні переваги - швидке нагрівання води (10-15 с) і малі габарити в порівнянні з накопичувальними бойлерами для будинку. Однак подібні водонагрівачі відрізняються підвищеним енергоспоживанням і чутливістю до стану електропроводки.

Газові проточні нагрівачі (колонки) обладнуються газовим пальником, який здійснює нагрів води при відкритті крана. Вони здатні працювати з декількома водозабірними точками. Монтаж газових агрегатів вимагає підведення централізованого газопроводу і наявності спеціального дозволу на установку.

Проточно-накопичувальні водонагрівачі

Проточно-накопичувальний водонагрівач поєднує в собі особливості накопичувального бойлера під мийку і проточного агрегату. Накопичувальний нагрівач виконує акумуляцію запасу гарячої води, а проточний застосовується при великій витраті води. Подібні водонагрівачі підключаються до мережі 380 В. Сучасні проточно-накопичувальні бойлери українського виробництва характеризуються широким функціоналом, плавним регулюванням температури, зручністю у використанні.

Пристрої непрямого нагріву

Основний принцип агрегатів непрямого нагріву - використання тепла від зовнішніх джерел тепла, наприклад центральна опалювальна система і опалювальний котел. Їх конструкція передбачає наявність замкнутої системи труб, по яких рухається теплоносій. Купити бойлер в Україні непрямого нагріву рекомендується, так як він відрізняється високою продуктивністю і забезпечує споживачів великим запасом гарячої води.

Вибір водонагрівачів

При виборі бойлерів під мийку слід враховувати такі особливості:

  1. Потужність. Визначає продуктивність бойлерів українського виробництва. Потужність проточного агрегату становить 3-27 кВт (електричний) або 17-30 кВт (газовий) . Якщо Ви вирішили купити водонагрівач в Україні накопичувальний, варто врахувати його меншу потужність - 1,5-3 кВт (електричний) або 4-6 кВт (газовий).
  2. Настінні і підлогові водонагрівачі. Водонагреватель підлоговий характеризується високим обсягом (понад 150 л). Він призначений для забезпечення гарячою водою кількох водозабірних точок. У порівнянні з водонагрівачем настінна модель - це компактний агрегат, що монтується тільки на міцну основу.
  3. Горизонтальні і вертикальні водонагрівачі. Вертикальні маленькі бойлери на кухню характеризуються повільнішим охолодженням води, ніж горизонтальні. Купити водонагрівач в Україні горизонтальний вигідно завдяки можливості його монтажу в нішах.
  4. Форма. Маленькі бойлери на кухню можуть бути різної форми: циліндрична , прямокутна , Slim (тонка ). Кожен з варіантів має свої переваги. Так, купити бойлер в Україні прямокутний рекомендується в тому випадку, якщо планується його монтаж в кутку.
  5. Внутрішнє покриття бака. Купити водонагрівач в Україні бажано з внутрішнім покриттям з нержавіючої сталі. Він характеризується довговічністю, високою стійкістю до корозії і температурних перепадів.
  6. Виробник. Якщо Вам потрібно купити бойлер для нагріву води, віддавайте перевагу моделям перевірених брендів: Electrolux, Ariston, Thermex, Vaillant і ін.

Переваги промислових електронагрівачів

Промислові бойлери використовуються при постачанні гарячою водою великих приміщень: готельних комплексів, цехів, котеджів та ін. Їх обсяг може досягати 10000 л. Для підвищення потужності промислові агрегати комплектуються декількома ТЕНами. До переваг сучасних промислових бойлерів відносяться:

Ви бажаєте купити бойлер для нагріву води? Тоді звертайтеся до нас. Ми гарантуємо високу якість, оперативну доставку і прийнятні ціни. Наші фахівці можуть проконсультувати Вас по особливостям раціонального вибору, монтажу та експлуатації водонагрівальних пристроїв.