Буферні ємності - теплоакумулятори

Купити буферну ємність в Україні

Буферна ємність для твердопаливного котла (теплоаккумулятор) акумулює надлишкове тепло для обігріву приміщень. Подібне обладнання застосовується в системах опалення, підвищуючи ефективність їх функціонування і знижуючи витрати електроенергії. Наша компанія Аква-Тепло пропонує широкий асортимент високоякісних буферних ємностей для твердопаливних котлів від відомих виробників за прийнятними цінами.

Конструкція буферної ємності

Теплоаккумулятори для твердопаливних котлів - це металеві баки циліндричної форми з антикорозійним покриттям. Обсяг бака може становити від 100 до 10000 л. Пристрій оснащується утеплювачем товщиною близько 100 мм. Його призначення - уповільнення охолодження теплоносія, що знаходиться в теплоакумулюючому резервуарі.

Схема підключення буфера

В корпусі бака передбачені патрубки для приєднання до котла і опалювальної системи. Теплоаккумулятори для твердопаливних котлів оснащуються спеціальним стравлюючим клапаном, дренажним краном, а також датчиками температури і тиску. Можлива наявність декількох буферних ємностей, що працюють від різних джерел енергії. При монтажі бака, який акумулює тепло, потрібно дотримуватися правил техніки безпеки, тому до робіт слід залучати досвідчених фахівців.

Переваги теплоаккумуляторів

Буферна ємність

Конкурентними перевагами теплових акумуляторів є:

Недолік теплових акумуляторів - це їх великі габарити. Тому при монтажі агрегатів, які акумулюють тепло, необхідно виділити відповідну площу.

Критерії вибору теплоаккумуляторов

Буферна ємність для котла, яка акумулює тепло, вибирається з урахуванням наступних параметрів:

Якщо ви хочете купити буферну ємність системи опалення, що акумулює тепло, звертайтеся в нашу компанію. Ми гарантуємо високу якість товару і його швидку доставку за вказаною адресою. Наші фахівці готові проконсультувати вас по особливості правильного вибору і експлуатації опалювальних пристроїв.