Циркуляційні насоси для ГВП

Циркуляційні насоси - надійна система автономного ГВП

Розведення системи ГВП в приватному будинку

Існує ряд мотивацій купити рециркуляційний насос для гарячої води. Безсумнівно, основна причина - це облаштування автономного контуру ГВП. Додатковий фактор придбати насос для рециркуляції гарячої води в приватному будинку, квартирі, іншому виді житлового приміщення, пов'язаний з санітарними нормами.

Дійсно, незважаючи на факт, що контур ГВП не використовується як питна вода, вимоги до його санітарії пов'язані з особистою гігієною. Зокрема, почистити зуби, вмитися, прийняти душ, - комплекс щоденних процедур. Вони вимагають не тільки прийнятної температури, але і дотримання санітарних норм. Тому купити насоси ГВП в інтернет-магазині Аква-Тепло, необхідно, щоб уникнути застою води і виникнення в рідини хвороботворних мікроорганізмів. Вибір пропонованого центру інженерної сантехніки будується на простому мотиві - професійна консультація під конкретні запити споживача.

Комфорт і інші технічні характеристики

Сучасні циркуляційні насоси ГВП володіють двома базовими критеріями вибору: зручність експлуатації і власне параметри обладнання . Перший фактор пов'язаний з можливістю програмування запуску. Зокрема, насосу для рециркуляції гарячої води можна поставити час включення, наприклад, за 15 хвилин до пробудження. Альтернативно, деякі моделі насосів запам'ятовують графік використання ГВС.

Технічні критерії вибору під циркуляційний побутової насос для гарячої води пов'язані з такими параметрами:

Перша характеристика носить якісний характер, тоді як, залишилися показники представлені цифровими величинами. Більш того, конкретна модель ротора позначається на загальному комфорті експлуатації агрегату.

Сухий vs мокрий - який насос для циркуляції ГВП в приватному будинку вибрати

Функціонування ротора в воді має власні аргументами «За» та «Проти».

Складові компоненти насоса для гарячої води

До позитивних аспектів придбати мокрий рециркуляційний насос для гарячої води в Україні відносяться:

Останній пункт пов'язаний з тим, що обладнання з ротором, занурюване в гарячу воду, не вимагає додаткового змащення. Альтернативно, в ряді випадків, перекачуєтма рідина забезпечує охолодження циркуляційного насосу ГВП для багатоквартирного будинку.

Недоліки занурення ротора в гарячу воду очевидні. Це низький ККД - максимальна ефективність досягає 45 % і вимоги до монтажу. Встановлювати мокрий циркуляційний побутовий насос для гарячої води допустимо виключно в горизонтальному положенні.

Чим вигідно розташування ротора поза рідиною

Навпаки, сухе виконання ротора циркуляційного пристрою, дозволяє досягти ККД на рівні 70 % .

Фото циркуляційного насоса ГВС в будинку

Вартість систем дорожче, ніж у мокрого різновиду.

«Сухий» циркуляційний апарат має низку додаткових конфігурацій:

  1. Консольний агрегат. Подібні насоси для постачання гарячої води характеризуються розташуванням двигуна окремо від корпусу. З'єднувальним елементом виступає спеціальна муфта. Облаштування апарату вимагає фундаменту, і витрат в процесі експлуатації.
  2. Моноблочний варіант. Основні вузли під насос для циркуляції ГВП в приватному будинку об'єднані в єдиний блок. Робоче колесо розташоване на валу приводу.
  3. Inline система. Фактично, пристрої реалізовані за консольною циркуляційною схемою, але володіють удосконаленою технологією торцевого ущільнення. Це задає високий рівень під насоси для постачання гарячої води.

Важливим є також матеріал виконання торцевого ущільнення. Зазвичай він вибирається відповідно до умов експлуатації. Наприклад, сучасні циркуляційні насоси ГВП реалізовані з нержавіючої сталі. Їх ущільнювальні торці виробляються з кераміки, графіту, інших зносостійкий матеріалів, як карбід вольфраму, наприклад.

Занурюючись в систему цифр

Чисельні параметри допоможуть оптимально купити рециркуляційний насос для гарячої води. Додатково допомогти клієнту, покликані консультанти центру інженерної сантехніки Аква-Тепло. Вони допоможуть зорієнтуватися серед показників по тиску і температурі.

Зазвичай, циркуляційний насос ГВП для багатоквартирного будинку розрахований на 10 бар. Агрегати із спеціальним виконанням збільшують даний показник до 16 бар. Робочою температурою залишається діапазон до 110 °C. Нижня межа становить - 40 °C, але не відіграє визначальної ролі для подачі води.

Додатково, купити насоси ГВП в інтернет-магазині циркуляційного типу випливає з передбачуваного рівня споживання. Витрата води здійснюється за формулою:

Q = N / (t2-t1)

Складові вираження:

Граничні значення температур становлять t1 - показник нагріву води в зворотному контурі 60 - 70 °C. Температура ж гарячої води t2 у циркуляційного пристрою приймається за 90 - 95 ° C. Більш детальною інформацією поділяться консультанти Аква-Тепло.