Циркуляційний насос GHN 25/40-130 Imp Pumps

2 200 грн.

Продаж насоса GHN 25/40-130 в Україні

Уявити своє життя без електроенергії, практично неможливо, воно заполонило наше життя. Сьогодні навіть опалення потребує електричної енергії, завдяки якій котельне обладнання працює у безпечному і економічному режимі. Підвищит працездатність системи опалення можна з застосуванням циркуляційного насосу.

Критерії вибору насоса

Прийняти остаточне рішення про врізку циркуляційного насоса в опалювальну систему, слід після вивчення його основних якостей. Агрегат працює на підвищення швидкості циркуляції рідини у системі опалення. Він здатен примусово рухати теплоносій по замкнутому контуру, що дозволяє:

 • виконати швидкий підігрів рідини у системі;
 • отримати економію енергоносія;
 • забезпечити можливість протистояти повітряним пробкам.

Техничні характеристики даного агрегата можна розділити по типу. До «мокрих» насосів відносяться установки, у котрих ротор має контакт з теплоносієм. Такий вид володіє низьким рівнем електроспоживання, малою вагою, безшумністю, довговічністю. Його застосовують в невисотних будинках (до 3 поверхів), коефіцієнт корисної дії – не перевищуе 50%.

Проводити розрахунок потужності агрегату для опалення слід з урахуванням кліматичних умов, теплопровідності стельових перекриттів, покриття підлоги, утеплення стін, герметичного стану віконних блоків і дверних прорізів. Також слід створити запас потужності, для непередбачених ситуацій.

Можна скористатися більш простим методом - придбати саморегулюючу модель. Здатність подібного виробу - підлаштовуватися під експлуатаційні умови. Його властивості дозволяють застосовування для нестабільних опалювальних систем.

Конструктивні особливості насоса

Циркуляційний насос по конструкції подібний дренажному пристрою, його виробництво налагоджено з використанням нержавіючої сталі, такі деталі як вал, ротор виготовляють з кераміки, застосування у виробі таких матеріалів підтверджує надійність агрегату.

Практичні результати показують, що після установки насоса в систему виходить економія газу, яка знаходиться в діапазоні від 20 до 30%. Дана економія пояснюється швидким поверненням теплоносія до котла, з невеликою втратою тепла, так як швидше нагрівається рідина, менше витрачається енергії. Такі властивості дозволяють окупити витрати встановлення насоса за короткий термін - всього два сезони. Решта періоду експлуатації дозволить економити кошти.

Циркуляційный насос IMP Pumps GHN 25/40-130

Словенська компанія є світовим лідером з виробництва насосного обладнання. Науковий, також виробничий персонал підприємства сприяють виробництву енергозберігаючих насосів, які відповідають вимогами енергетичної ефективності.

Таким вимогам відповідає циркуляційний насос IMP Pumps GHN 25 / 40-130. Він володіє трьома швидкостями роботи в водяних опалювальних системах, промислових циркуляційних установках, системах кондиціонування.

Забезпечити відповідний рівень комфорту дозволяє його тиха робота - це результат передових технічних рішень до виготовлення деталей. Завдяки такій якості його можна встановлювати в житлових будинках.

Малі насоси нового покоління обладнані триступінчатим перемикачем, що дає можливість регулювати потужність насоса. Агрегати споживають незначну кількість електричної енергії. Їх комплектація передбачає необхідні матеріали для проведення монтажних робіт.

Розробка насоса відповідає міжнародним технічним стандартам. Його мала вага і лінійні габарити дозволяють установку в важкодоступних місцях. Насоси високої якості, надійні і довговічні користуються популярністю серед покупців.

Особливості насоса:

 • матеріал корпусу насоса GHN 25 / 40-130 - чавун;
 • допустимі робочі температури - від -10 ° C до +110 ° C;
 • підключення до мережі однофазное 1 ~ 230 В;
 • клас захисту - IP 44. Захист від твердих частинок розміром більше або дорівнює 1,0 мм і захист від водяних бризок, які падають під довільним кутом;
 • номінальний тиск (PN) - 10 бар;
 • міжцентрову відстань - 130 мм;
 • максимальна висота підйому (в Дм) - 40;
 • діаметр під'єднання (в мм) - 25 мм;
 • регулювання - немає;
 • рівень шуму максимальна температура зовнішнього середовища +40 ° C;
 • область застосування - опалення, охолодження, кліматичні установки, промисловість.

Витрати та натиск

Основні характеристики

Характеристики жидкости

Характеристики рідини

Електропідключення

Область застосування

Матеріали

Розміри

Empty