Циркуляційний насос Imp Pumps GHN 15/40-130

1 800 грн.

Продаж насосу Imp Pumps GHN 15/40-130 в Україні

Циркуляційний насос системи опалення GHN виробляються компанією IMP Pumps (Словенія) для забезпечення приватних домоволодінь. За допомогою насосу створюються умови для циркуляції теплоносія в системі опалення і постачання гарячої води для мешканців будинку.

Конструкція насосу

Модель IMP Pumps GHN 15/40-130 відноситься до циркуляційних насосів з «мокрим» ротором. Подача води відбувається за допомогою ротору і робочого колеса. Робоча перекачуєма рідина, змащує підшипники і охолоджує електродвигун в ході робочого процесу. Для ізоляції електродвигуна використовується спеціальний стакан, що перешкоджає потраплянню води до робочих механізмів.

Для зниження корозійної дії води вал ротору і подшипники виготовляються з кераміки. Для надання корпусу високої міцності для його виробництва використовується сірий чавун, а елементи ГВП виготовляються з латунф, бронзи чи чавуну.

Конструктивно насос циркуляційний має модульне компонування, що складається з:

  • корпусу;
  • вала ротору оснащеного підшипниками;
  • колеса робочего;
  • електродвигуна;
  • системи керування і енергопостачання.

Експлуатаційні характеристики

Конструкція дозволяє працювати практично без шуму, а технічне обслуговування проводити 1 раз в рік. Насос володіє високою ремонтопридатністю. Блочна конструкція дозволяє значно спростити і прискорити процес ремонту у випадку необхідності.

Насос циркуляційний здатен перекачувати теплоносій, що має робочу температуру від -10 до + 110 °С і створювати тиск у системі до 10 бар, при цьому допустима висота підйому води складає 4 м, а продуктивність від 0,1 до 3,5 куб. м за годину.

Живлення електродвигуна здійснюється від мережі напругою 220-230 - вольт.

Насос циркуляційний підключається до мережі опалення чи гарячого водопостачання за допомогою з'єднання Rp1/2=G1. Разом з насосом у комплект входять спеціальні прокладки, що використовуються при встановленні для забезпечення герметичного з'єднання.

Споживаєма потужність складає від 20 до 50 Вт, що являється добрим показником для обладнання даного класу.

Для зміни продуктивності передбачений механізм зміни швидкості обертання валу (усього три швидкості). Перемикання швидкостей здійснюється вручну при непрацюючому насосі.

До недоліків данної моделі можна віднести його низький КПД, що складає не більше 50%.

Переваги використання насосу GHN

Насос циркуляційний GHN 15/40-130 володіє рядом перевагу порівнянні з другими типами моделей при експлуатації у побутових умовах:

1. Малим розходом електроенергії

Дана модель в залежності від режиму експлуатації споживає від 20 до 50 Вт електроенергії за годину, що дозволяє забезпечувати працездатність системи водопостачання та опалення з мінімальними витратами грошових коштів.

2. Безшумністю роботи механізмів

Конструктивно насос циркуляційний дозволяє практично не виробляти шуму в ході експлуатації, що, насамперед, обумовлено використанням нових технологій і матеріалів.

3. Високою надійністю і довговічністю при експлуатації в різних режимах і звонішніх умовах

Насос циркуляційний даного типу являється надійним при експлуатації. Ремонт насосу здійснюється заміною модулей і деталей, що значно спрощує процес.

4. Доступною ціною при покупці

Насос циркуляційний реалізуєтся у спеціалізованих магазинах, інтернет-магазинах по доступним цінам і з урахуванням довгого строку експлуатації та високої надійності окупається в найкоротші строки, забезпечуючи комфортні умови проживання у приватному домоволодінні.

5. Сумістність експлуатаційних характеристик циркуляційного насоса GHN 15/40-130 с моделями інших виробників

Експлуатаційні характеристики IMP Pumps відповідають єдиному стандарту для європейських країн і при необхідності можуть замінити моделі інших компаній. Насоси компанії IMP Pumps відповідають екологічним вимогам для даного технічного обладнання, що використовується у системах гарячого водопостачання і опалення.

Компоновка дозволяє проводити їх установку в системах опалення без особливих витрат. Невеликий компактний корпус насосу монтується на будь-який трубопровід, що має діаметр від 15 до 32 мм.

Витрати та натиск

Основні характеристики

Характеристики рідини

Характеристики жидкости

Електропідключення

Область застосування

Матеріали

Розміри

Empty