Дизайнерські рушникосушки

Дизайнерські рушникосушки - тепло, комфортний мікроклімат і милий оку зовнішній вигляд

Відмінна риса сучасної сантехніки - суттєве зміщення акцентів у бік естетичного сприйняття. Перед споживачем виникає комплексна задача, де пріоритетна мета - купити красиві рушникосушки водяні з нержавіючої сталі. Функціонал придбання потроху зсувається на другий план.

Фото дизайнерських полотенцесушителей

Подібна тенденція має цілком логічне пояснення. Набір функцій деяких побутових приладів істотно не відрізняється. Навпаки, водяний дизайнерський обігрівач у ванній кімнаті створює комфортний мікроклімат не тільки в приміщенні. Душевне тепло наповнює організм через споглядання ексклюзивного оформлення звичайного апарату.

Додаткова мотивація придбати оригінальну модель - її доступність. Різнопланові дизайнерські рушникосушки водяні купити в Полтаві пропонує центр інженерної сантехніки Аква-Тепло. Здійснити замовлення можна, не покидаючи рідних стін. Аналогічним чином можна дізнатися особливості виконання конкретної рушникосушки. Досвідчені майстри торгового порталу нададуть професійну консультацію з питань, що цікавлять покупця.

Різноманітність стилів

 Фото ретро рушникосушки

Уникнути проблеми вибору практично неможливо. Дизайнерскі рушникосушарки купити в Україні необхідно, враховуючи стиль виконання. Останні представлені на вітчизняному ринку наступними моделями:

 1. Ретро.
 2. Класика.
 3. Модерн.
 4. Вільний політ думки.

Кожна з категорій має власні відмінні риси. Наприклад, групу водяних рушникосушарок в стилі ретро наповнюють вироби з крученим орнаментом на вертикальних стійках.

Бічні штанги характеризуються масивними кріпленнями. Колірна гамма реалізована переважно під золото. Альтернативний варіант - купити дизайнерську рушникосушарку зістарена бронза. Подібне забарвлення ефективно поєднується з дизайном в стилі ретро.

Особливості конструкцій

Конфігурація виробів відрізняється вигадливістю форм. Виняток становлять, мабуть класичні варіанти. Так, водяні рушникосушки в стилі ретро реалізовані переважно під драбинку. Моделі з категорії «Класика» представлені колись популярною формою змійовика.

Для сучасних стилів, творчі ідеї на дизайнерський обігрівач у ванній кімнаті не мають кордонів. Серед варіантів виконання присутні:

 1. Спіралеподібні структури.
 2. Вироби з оригінальним дизайном поперечних ребер. Особливий інтерес викликають дизайнерські рушникосушки для ванної з масивними трубами круглого і прямокутного перерізу.
 3. Переплетені зигзагоподібні стрічки.
 4. Кутові моделі.
 5. Панельні конструкції.

Фото панельної конструкції

Це далеко не повний список дизайнерських рушникусушарок, купити в Україні які пропонує інтернет-магазин Аква-Тепло. Особливо досягли успіху в творчій реалізації власних ідей італійські виробники. Втім, вітчизняна продукція теж користується популярність. Її ключовий аргумент - пристосованість під локальні умови експлуатації, якість води зокрема.

Технічні параметри

Коли на передній план висувається оформлення продукту - основними характеристиками стають вид металу і покриття. Сучасне виробництво дизайнерських водяних полотенцесушителей для ванної кімнати орієнтоване на такі матеріали:

Кожен з металів представлений декількома різновидами. Наприклад, широко використовується чорна сталь типу E220. Альтернативне виконання реалізують дизайнерські рушникосушарки із нержавіючої сталі AISI304 . Це хромонікелевий сталевий сплав з підвищеною мікротвердістю і корозійною стійкістю.

Мідь і її сплави вигідні за кількома критеріями: хімічна інертність металу, прекрасний зовнішній вигляд. Перша характеристика оберігає рушникосушарку від надмірного вмісту лугу у воді. Другий критерій надає виробам особливу магічну привабливість. Чи можна втриматися і не купити дизайнерську рушникосушарку зістарена бронза? Питання риторичне, яке не потребує відповіді.

Втім, існують параметри, які навіть чарівне тяжіння естетики замінити не в змозі. Це:

 1. Граничний тиск. Водяні дизайнерські рушникосушки з нержавіючої сталі здатні витримувати від 8 до 12 бар . Точне значення визначається конструкцією і технологією виготовлення.
 2. Робоча температура. Стандартні значення 60 - 65, максимальна величина - 95 ° C.

Як результат, купити красиві рушникосушки водяні з нержавіючої сталі доцільно навіть при підключенні до централізованого ГВП. Втім, ризики виходу вироби з ладу залишаються. Не всі дизайнерські рушникосушки для ванної стійкі до гідроударів. Підключення апарату до автономного опалення, навпаки, не несе сторонніх обмежень.

Важливі нюанси

Навіть красиві рушникосушки водяні дизайнерські повинні не тільки радувати око, але і обігрівати приміщення. Теплова потужність конкретної моделі визначається сумарною площею металевого «оребрення» . Стандартні значення досягають до 300 Вт . При необхідності збільшити тепловіддачу рекомендується купувати дизайнерські водяні рушникосушки для ванної кімнати з можливістю підключення тена. Це дозволяє одночасно вирішити два завдання:

Підсиливши конструкцію теном можна домогтися теплової потужності до 600 Вт. Цією величини досить для обігріву 15 кубів повітря. Відповідна площа - 6 кв. м. (при стандартній висоті стін - 2.5 м) .

Інші важливі нюанси при виборі рушникосушки підкажуть консультанти торгового порталу Аква-Тепло. З їх допомогою, дизайнерські рушникосушки водяні купити в Україні можна, минаючи зайві фінансові та часові витрати.