Дизайнерські радіатори опалення

Радіатори дизайнерського типу в Україні

До вибору радіаторів для будинку або офісу завжди можна підійти креативно і творчо. Сучасні виробники не тільки вдосконалюють їх технічні характеристики, але працюють над дизайном самих різних інтер'єрних рішень. Тому 70% покупців батарей опалення частіше звертають увагу на форму і колір, ніж на інші параметри.

Основні характеристики дизайнерських радіаторів опалення

Дизайн водяних радіаторів в першу чергу залежить від матеріалу. Інтернет-магазин Аква-Тепло пропонує своїм клієнтам широку лінійку, які мають прекрасну тепловіддачу і є деталлю інтер'єрної композиції приміщення. Експерти виділяють кілька основних типів водяних пристроїв:

Дизайн вертикальних радіаторів, наприклад, електричних, залежить від технічних параметрів.

Дизайнерські чавунні радіатори

Чугунный дизайнерский радиатор

Для центральної системи опалення, яка використовувалася в радянські часи, чавунні батареї опалення є незамінними протягом 50 років. Низькоякісний теплоносій, а також високий вміст кислот, сміття у воді стає справжнім випробуванням для пластику та алюмінію. Чавунна батарея стійка до такого постійного впливу, термін служби обчислюється століттями, незважаючи на те, що його тепловіддача МС 140.

На відміну від старих моделей, сучасні варіанти, представлені в інтернет-магазині Аква-Тепло, акуратні і мінімалістичні. Останньою тенденцією у виробництві дизайнерських чавунних радіаторів є створення ретро-моделей. Їх можна побачити в будинках бізнесменів і представників елітарного класу суспільства. Виробники використовують філігранне художнє лиття, по стилю більше нагадує експозицію епохи Відродження.

Купуючи в Аква-Тепло дизайнерські батареї опалення з чавуну, Ви забезпечите себе прекрасно працюючим опаленням і шикарним предметом інтер'єру.

Електричні батареї як елемент декору

У холодні морозні дні електричний пристрій є справжнім порятунком для багатьох. А любителі нестандартного дизайну на полицях магазинів можуть споглядати різноманітність форм і стилів колірних рішень.

У побуті вони володіють не такою високою тепловіддачею, як водяні дизайнерські радіатори, але їх компактність і мобільність є величезною перевагою. Максимальна температура може досягати 75 градусів. Вони прекрасно вписуються в будь-яке приміщення і не займають багато місця.

Серед виробників електричних радіаторів з унікальним дизайном набирає популярність стиль хай-тек. Він дозволяє дизайнерам створювати максимально ергономічні та практичні форми для офісів та житла.

Вертикальні дизайнерські радіатори опалення

Вертикальный дизайнерский радиатор

Інтер'єрні рішення в дизайнах приміщень поступово вимагають від деталі практичну складову і естетичну. Це стосується дизайну вертикальних дизайнерських пристроїв. Як відзначають експерти, їх зовнішній вигляд в кілька разів привабливіше інших моделей. Вони бувають електричні і водяні.

За формою вони бувають:

При цьому у виробництві їх виготовляють з найрізноманітніших матеріалів, в тому числі з довговічного чавуну і сплаву біметалу. Тому вони не тільки чудово вписуються в інтер'єри приміщень, а й мають прекрасну тепловіддачу, довгий термін експлуатації і високу міцність до механічних пошкоджень.

Широкий діапазон вибору красивих батарей опалення представлений в інтернет-магазині Аква-Тепло. Відмінний дизайн водяних дизайнерських приладів, а також новинки електричних моделей від найкращих і надійних постачальників.