Дренажні насоси для води

Мобільне обладнання для поливних робіт і водовідведення

Одним з обов'язкових атрибутів приватного домоволодіння поступово стає дренажний насос для чистої води чи каналізації. Універсальність застосування, простота експлуатації та прийнятна для середнього бюджету вартість – основні фактори популярності обладнання.

Дренажные насосы в работе

Вибрати дренажний насос з ріжучим механізмом, занурювальну чи поверхневу модель допоможе консультація спеціаліста від компанії Аква-Тепло. Електронний каталог інтернет магазину містить повний асортимент апаратів під різнопланові потреби.

Принцип дії агрегату і області його використання

Основні вузли, з яких складаються дренажні насоси для відкачування води включають електродвигун, колесо крильчатки, корпус з вхідним і виходнім отворами. Опціонально, пристрій оснащується подрібнювачем, блоком захисту віж перегріву, системою визначення рівня води. Електродвигун, шляхом обертання крильчатки, створює різність тисків на вході та виході. Це призводить до руху рідини під напором.

Дренажні насоси для відкачування води широко затребувані у повсякденному побуті і на виробництві. З їх допомогою проводиться:

Для організації водопостачання у приватному будинку зазвичай використовують дренажний насос для колодця. Альтернативний приклад – муніципальна влада облаштовує подібними апаратами фонтани.

Різновиди систем відкачування води

Існує два принципово відмінних типа пристроїв: занурювальний і поверхневий дренажний насос. другий вид насосної системи характеризується простотою експлуатації, але обмежений висотою всмоктування води. Тому під глибоководні резервуари (більше 12 м) використовують другі агрегати. Це занурювані дренажні насоси для води, котрі додатково оснащуються металічною сіткою. Вона застосовується для фільтрації у процесі відкачки піску грунтових порід, інших нерозчинних часточок.

Серед критеріїв, характеризуючих конкретну модель обладнання необхідно виділити:

Важливим параметром занурюваного і поверхневого дренажного насосу виступає тип живлення від електромережі. Однофазні апарати володіють граничними значеннями показників продуктивності – 800 л/хв і здатні підняти воду до 24 метрів. Зазвичай – це побутові пристрої вдкачування. Напроти, дренажний насос промисловий підключається до трьохфазної мережі, розвиваючи продуктивність 1500 л/хв. Максимальний напір води у такого насоса – 150 метрів.

Відсікання крупногабаритного сміття

Достатньо часто насоси змушені пропускати через систему густи стоки. Запобігти поломці апарату в цьому випадку дозволяє використання подрібнювача. Дренажний насос з ріжучим механізмом здатний переробити частинки розміром 40 мм. Як правило, для побутового обладнання це добрий показник. Щоб справитися при відкачці води з твердими включеннями на рівні 120 мм, необхідний дренажний насос промислового типу. Агрегат відкачує сильно засмічену воду з вмістом механічних включень до 10%.

На чому зупинити вибір?

Дренажный насос для полива

Купити дренажний насос для чистої води – задача нескладна, як з точки зору вибору, так і доступна відносно ціны. У багатьох випадках можна обмежитися недорогою поверхневою моделлю. Организувати полив території, водопостачання зі скважини, також допоможе дренажний насос для колодязя.

Абсолютно протилежна задача по відводу нечистот, також під силу агрегату. Електронний каталог інтернет магазину Аква-Тепло містить цілковито різнопланові моделі пристроїв. При необхідності консультанти компанії підберуть побутові насоси, виходячи з конкретної ситуації покупця.