Електричні рушникосушки

Мікроклімат і опалення ванної кімнати - багатофункціональні електроапарати від компанії Аква-Тепло

Фото електричного полотенцесушителя у ванній

Мобільність і автономність - тандем базових критеріїв, щоб встановити електричну рушникосушарку для ванної кімнати.

Це альтернатива моделі, яка підключається до системи опалення або ГВС та функціонує цілий рік. Простота монтажу доповнює список переваг електроапарату. Все, що вимагає електрична сушарка для рушників - це пара кріпильних болтів і розетка мережі змінного струму 220 В. Недоліки виробу: підвищена витрата енергоресурсів і вимушений простій при відключенні електрики. Втім, перший мінус далеко не безперечний. Побутова рушникосушарка споживає близько 65 Вт / год. Місячна витрата складає 47 кВт при регулярно виключеному приладі. З огляду на зростання ціни на газ, електричну рушникосушарку купити в Україні може виявитися навіть економічно вигідно. Ретельно зважити аргументи, визначитися щодо конкретної моделі і оптимізувати вартість апарату допоможуть консультанти компанії Аква-Тепло.

Навіщо потрібна електрична сушарка для рушників

Експлуатація агрегату не обмежується базовою функцією, яка визначається назвою пристрою. Існує ряд додаткових областей застосування апарату. Зокрема, електрична рушникосушарка для ванної кімнати забезпечує:

  1. Нормалізацію мікроклімату. Прилад ліквідує надлишкову вогкість, перешкоджає поширенню грибка, цвілі.
  2. Опалення. Потужна рушникосушарка електрична для обігріву ванної кімнати - відмінне рішення. Купивши модель з терморегулятором, можна гнучко варіювати ступінь нагріву в зимовий і літній періоди часу.
  3. Сушка білизни. Дійсно, поряд з рушником, виріб дозволяє просушити практично будь-який вологий предмет гардероба.
  4. Додатковий елемент дизайну. Хромована поверхня разом з вигадливою формою змійовика привнесуть елегантний стиль.

Вибір, яку електричну рушникосушарку купити в Україні визначається використанням апарату. Якщо купується під опалення, необхідний нагрівач з рідким наповнювачем всередині. Щоб сушити білизну і підтримувати сухість, досить малопотужної моделі.

Різноманітність пристроїв

Будь-яка рушникосушарка електрична настінна передбачає два варіанти виконання: «мокре» та «сухе» . У першому випадку порожнина змійовика заповнена рідиною. Це може бути:

Нагрівальним елементом «сухих» вітчизняних або імпортних електричних рушникосушарок виступає кабель, аналогічно системі теплої підлоги. Додатковими критеріями класифікації, при виборі виробу, розглядаються:

  1. Спосіб установки. Стаціонарна модель передбачає вертикальне кріплення на стіні. Переносний варіант - підлогова електрична рушникосушарка для ванної кімнати. Це максимально мобільний агрегат, що вимагає для роботи тільки підключення до електромережі.
  2. Форма змійовика. Популярний варіант виконання драбинка. Альтернативні - півколо, М - та П-образні . Існують декоративні вироби, де нагрівальний контур набуває геометричних фігур, має більш вигадливі лінії.
  3. Збірні і розбірні моделі. Приклад останнього варіанту - електрична рушникосушарка драбинка з полицею, відкидається на 90 ° . Існують компактні конструкції з вушками. Це апарат під малогабаритну ванну кімнату, де центральна частина - стаціонарна, а бічні здатні розсуватися в сторони.
  4. Матеріал. Виготовляються якісні електричні рушникосушки з бронзи, латуні, нержавіючої сталі. Зовнішня поверхня приладу може бути хромована, покрита шаром полімеру або спеціальним термостійким склом.

Фото видів дизайну електричних полотенцесушителей

«Сухі» апарати невибагливі до монтажу, відрізняються порівняно низькою ціною. Їх вигідніше купувати, якщо необхідність опалення відсутнє. Замовити полотенцесушитель електричний для обігріву ванної, краще проконсультувавшись в інтернет магазині Аква-Тепло. Фахівці компанії допоможуть вибрати рушникосушарку необхідної потужності, знизивши щомісячні експлуатаційні витрати.

Рушникосушарка електрична настінна під обігрів

Переважно, це пристрої з масляним наповненням. Висока температура кипіння цієї рідини, аж до 300 °C сприяє більш сильному нагріванню змійовика. Другим обов'язковим елементом під потужні вітчизняні чи імпортні електричні рушникосушки виявляється терморегулятор.

Елемент управління ступенем нагрівання допоможе знизити витрату електроенергії в літній час. Вважається, що опалення 1 кв. м. ванної кімнати до температури 22 ° C, вимагає 140 Вт. Використовувати апарат близько 1 кВт влітку на повну потужність - недозволена розкіш. Електрична рушникосушарка з терморегулятором для ванної вирішить цю проблему.

Порівняна дорожнеча «мокрих» моделей пов'язана з високими вимогами до герметичності змійовика. Матеріал виконання теплообмінника важливий аналогічно. Під масляні наповнювачі ідеально підходять мідні сплави, наприклад, електричні рушникосушки з бронзи.

Останнє, незручність рідинних пристроїв пов'язана з виключно вертикальним розташуванням. ТЕН подібної моделі обов'язково розташовується знизу корпусу. Навпаки, змонтувати кабельну електричну рушникосушарку драбинку з полицею по діагоналі заважає тільки естетичне сприйняття. Інші перешкоди відсутні.

У гонитві за мобільністю

Бюджет не завжди дозволяє придбати кілька рушникосушарок. З огляду на стильний дизайн і багатофункціональність апарату, його розміщення не зіпсує будь-яке приміщення. Заощадити на покупці допоможе підлогова електрична рушникосушарка для ванної кімнати.

 фото електричного полотенцесушителя підлогового

При необхідності агрегат можна перенести в коридор, на кухню або балкон. Навіть відсутність розетки поблизу, завжди компенсує подовжувач. Таким чином, пристрій перетворюється в міні обігрівач або сушилку для білизни. З іншими нюансами використання рушникосушарки Вас люб'язно ознайомлять консультанти компанії Аква-Тепло.