Електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога в магазині Аква-Тепло

Традиційне радіаторне опалення працює за принципом конвекції - тепле повітря розташовується під стелею, холодний - у статі. Електричний підігрів підлоги радикально змінює ситуацію. Це є основною перевагою утеплення підлоги будь-якого виду. У магазині Аква-Тепло ви можете підібрати сертифіковані комплектуючі та обладнання для установки теплої підлоги.

Різновиди систем теплої підлоги

Все опалювальні системи цього виду діляться на 2 групи: водяні і електричні. У гідравлічній системі підлога нагрівається від води, що циркулює по трубах. Основа електричного обігріву - елементи, які харчуються електроенергією.

Елементи теплої підлоги під плиткою

Переваги теплої підлоги:

Встановлений температурний режим підтримується термодатчиками.

Недолік один - проблеми при усуненні неполадок.

Який тепла підлога краще - водяна або електрична

Водяна тепла підлога - це труби з гарячою водою. Для монтажу потрібні капітальні роботи: повне видалення покриття та бетонної основи. Конструкція вимагає хорошого утеплення і влаштування поверх труб стяжки в 5-7 см. Товщина подібного «пирога» може досягати 15 см. Монтаж потрібно планувати на етапі проектування будівництва або капітального ремонту. У міській квартирі при централізованому опаленні для монтажу водяного обігріву потрібен дозвіл від експлуатаційних служб.

Електрична тепла підлога по конструкції простіше, ніж водяна. ЇЇ можна монтувати і в будинку, і в квартирі. Вид нагрівального елементу вибирається залежно від характеристик і умов монтажу. У місті найчастіше обігрівають підлогу в ванних, санвузлах, кухнях, на засклених балконах і лоджіях. У заміських будинках електричний обігрів використовується на мансардах і верандах.

Різновиди електричних систем обігріву

Електро тепла підлога, може бути:

Одножильний або двожильний кабель на котушці ріжеться на секції, укладається на теплоізоляцію і закріплюється монтажною стрічкою. Відстань між елементами визначається в залежності від вимог до інтенсивності нагрівання. Після установки датчика температури і терморегулятора кабель заливається стяжкою в 2-3 см.

схема монтажу електричне поле

Мати - це тонкий кабель, оточений екраном і ізоляційним матеріалом. Основою служить клейка еластична сітка. Мати укладаються на стяжку і заливаються клеєм або розчином. Товщина шару 5-8 мм. Це кращий варіант, якщо не бажано піднімати підлогу.

Кабельний електро підлогу монтується окремо для кожного приміщення. В якості фінішного покриття можна використовувати ламінат, неутеплений лінолеум, плитку, наливні конструкції. Ці матеріали добре проводять тепло і швидко передають його повітрю.

Карбонові стрижні і плівкові елементи випромінюють інфрачервоне світло. Їх можна укладати під меблі (на відміну від кабелю). Стрижні монтуються на клей або стяжку. Установка плівкових елементів не вимагає попередньої підготовки. Вони укладаються на підкладку, яка відображатиме тепло, і накриваються фінішним покриттям. Якщо один з сегментів виходить з ладу, решта системи продовжує працювати. В якості фінішного покриття можна використовувати будь-який матеріал, включаючи дерево і ковролін.

Вартість теплої електричної підлоги в магазині Аква-Тепло залежить від виду нагрівального елементу і площі, що обігрівається. При необхідності наші фахівці допоможуть підібрати конструкцію, виходячи з ваших умов. Ви можете замовити так само доставку і монтаж.