Електрорадіатори секційні

Електрорадіатори під обогрів житлового сектору та офісів

Різке підвищення тарифів на газ повернуло до популярноств електробатареї для замісього будинку, квартир, а також офісных приміщень. Додатковим аргументом інтересу до електричних радіаторів виступає високий ККД. У електрорадіаторів величина показника більше 95%. На практиці це означає, що кожний спожитий кіловат електроенергії перетворюється в тепло. Як результат, економічні рідинні електрорадіатори опалення купити в Україні стало вигідно фінансово.

Фото электрических обогревателей в комнате

Єдиний недолік виробів – прив'язаність до наявності електроенергії, не такий суттєвий. Дійсно, альтернатива електрорадіаторам – системи на базі газового котла також часто залежать від електроенергії. Без неї неможлива ефективна прокачка теплоносія насосом.

Визначитися з моделлю і купити електрорадіатори для опалення алюмінієві, сталеві чи біметалічні, запрошує Аква-Тепло. Спеціалісти інтернет-магазину допоможуть підібрати електричний радіатор, виходячи з площаді опалюємого приміщення, іншихх специфічних нюансів.

Переваги електробатареї для заміського будинку чи квартири

Фінансовий аргумент сильно прив'язаний до факторів, що не залежать від рядового споживача: зміни тарифів зокрема. Тому, коректно виділити вигідні сторони електрорадіаторів, не пов'язаних зі зниженням витрат. Це:

  1. Простота монтажу. Масляні радіатори опалення електричні можна закріпити на стіні самостійно, не викликаючи спеціаліста. Відсутня необхідність прокладати трубопровід, достатньо підключити електрорадіатор до мережі.
  2. Мобільність. При необхідності, електробатареї для економного опалення нескладно демонтувати та встановити в новому місці. Це актуально при переїзді, наприклад.
  3. Відсутність регулярного обслуговування. Герметичная система електрорадіатора розрахована на довгий експлуатаційний ресурс і не потребує сервісних робІта.
  4. Незалежність від інших  вузлів. Кожний масляний радіатор опалення електричний – автономний апарат, що не прив'язаний до інших пристроїв.

Мобільність електрорадіаторів проявляється і з іншої сторони. Наряду з настінними моделями, існують підлогові та універсальні пристрої. Останній варіант, допускає як монтаж електричного радіатора на стіні, так і кріплення до нього опор з роликами.

Фото напольных электрических радиаторов

Подібна конструкція - настінні електричні радіатори опалення з ніжками може легко переміщуватися в межах кімнати, квартири, будинку.

Особливості влаштування і різновиди електричних радіаторів

Більшість електрорадіаторів заповнені маслом чи спеціальним складом на його основі. Це обумовлено тим, що масляна рідина має більш високу точку кипіння ~ 300 °C, ніж у води. Додатково, це не призводить до корозії. Корпуси електробатарей для економного опалення виготовлені з:

Останній варіант – біметал, передбачає зовнішній алюмінієвий шар і внутрішній – сталевий. Ці види металів вирізняє хімічна інертність відносно масла. Купити електрорадіатори для опалення алюмінієві чи сталеві вирішує споживач. Алюміній характеризується більш високою теплопровідністю, сталь – міцністю. Втім, дргуий фактор меньш важливий. Тиск всередині герметичного корпусу електричного радіатора низький – меньше 1 бара.

Додатковим критерієм вибору, щоб купити економічні рідинні електрорадіатори опалення в Україні виступає функціонал. Електричні радіатори можуть оснащуватися:

Список досить великий, але оптимально придбати програмуемі електрорадіатори з датчиком температури.

Фото электрорадиаторов програмируемых

Ці моделі вирізняє висока точність. Такі електричні радіатори дозволяють варіювати температуру від 5 до 36 °C, з похибкою не більше 0.5 °C.

Захист від вологи

Купити електрорадіатори для опалення приватного будинку можна і під ванну кімнату. Тут важливим фактором виступає клас захисту IP. Перший параметр вказує на ступінь захисту від проникнення пилу. Для електрорадіатора це зазвичай 2. Друга величина – рівень водонепроникності. Стандартний настінний електричний радіатор з терморегулятором має для неї значення 0 чи 1. Під обогрів ванної кімнати необхідно вибрати модель з класом захисту IP24. Такий електрорадіатор надійно працює навіть при потраплянні бризок. Детальну інформацію відносно класу захиста електричного радіатора під конкретні ціли, нададуть консультанти компанії Аква-Тепло.

Як визначитися з потужністю

Цебазовий критерій вибору. Купити електрорадіатори для опалення приватного будинку, квартири необхідно відповідно площі опалюємого приміщення. При стандартній висоті стелі 2.5 м, під обігрів квадратного метра поребується потужність 80 – 100 Вт. Для власників житлового сектору з висотою стін 3 м, ця величина зростає до 120 – 150 Вт. Граничну потужність, що характеризує настінний електричний радіатор з терморегулятором визначає кількість секцій приладу.

Як результат, під приміщення площею 30 кв.м. потребується щомісячне споживання 90 кВт електроенергії. Ця цифра допоможе визначитися чи варто встановлювати електрорадіатори. Достатньо вирахувати витрати на оплату електроенергії, і порівняти результат з сумою в попередніх квитанціях. Слід врахувати, що програмуємі електрорадіатори з датчиком температури не працюють постійно на максимальній потужностіи. Пристрій регулює рівень енергоспоживання відповідно різниці температур:

Тому реальні витрати на обігрів електрорадіаторами виявляться нижче. Цікавий варіант представляють мобільні настінні електричні радіатори опалення з ніжками. Прилад можна використовувати як додадткове джерело тепла чи під обігрів балкону, коридору. Вибір конкретної моделі електрорадіатора допоможуть зробити спеціалісти інтернет-магазину Аква-Тепло. Професійна консультація виключить зайві витрати на непотрібні функції чи надлишкову потужність.