Фекальні насоси

Фекальні насосні пристрої від компанії Аква-Тепло – оптимальний спосіб облаштувати скидання нечистот

Ефективно відводити стічні каналізаційні води в умовах віддаленності центрального зливу допоможе спеціалізоване обладнання.

Фото фекальных насосов

До нього відноситься обов'язкова складова автономної каналізації – побутові фекальні насоси з подрібнювачем. Наявність ріжучих ножів – критерій не обов'язковий, але той який робить апарат більш універсальним. Альтернативний мотив придбаи таку систему пов'язаний з розміщенням домоволодіння нижче рівня центральної каналізації. Купити фекальний насос в Україне по вигідним цінам дозволить інтернет магазин Аква-Тепло. Оптимальне придбання пристрою під конкретні ціли гарантує безкоштовна професійна консультація майстрів компанії.

Різновиди каналізаційних насосів, представлені на ринку

Облаштувати злив нечистот – задача, яка присутня не тільки на побутовому рівні. Необхідність скидати стічні каналізаційні води до очищувальних систем чи септика актуальна для промислових підприємств. Тому, поряд з побутовими агрегатами, на ринку присутні високопродуктивні фекальні насоси промислові.

Класифікація систем автономної каналізації побудована по ряду критеріїв:

  1. Тип агрегату. Розрізняють насос фекальний занурювальний, поверхневий чи напізанурювальний.
  2. Наявність подрібнювача. Варіації обладнання, оснащені ріжучими пристроями, справляються також з густими нечистотами. Це дозволяє використовувати фекальні насоси для приватного будинку при відкачуванні в канализацію густих нечистот, сміття зі зливом. Наприклад, стічні води після унітаза, а також ванної і пральної машинки.
  3. Продуктивність. Під побутові потреби достатньо придбати каналізаційні насоси, що переробляють 5 кубометрів брудної води за годину.
  4. Діаметр патрубка. Щоб облаштувати ефективну каналізацію на дачі вистачить максимального розміра в 50 мм. Під фекальні насоси промислового застосування рекомендуються патрубки, діаметром не меньше 70 мм.
  5. Температурний режим. Агрегати для холодної води не можна використовувати під злив в каналізацію стока з пральної чи посудомийної машини. Верхня температурна границя подібних побутових фекальних насосів з подрібнювачем – 40 °C. Апарати для гарячої води, напроти, надійно функціонують до 95 °C.

Важливим фактором вибору конкретного різновиду служить масляний захист від перегріву. Стандартно, насос фекальний занурювальний володіє можливістю охолодження за рахунок стоків каналізації. Оснащення високопродуктивного пристрою масляним захистом забезпечує надійний екстра захист двигуна від перегріву.

Додаткові характеристики

Фото режущего механизма насоса

Перед тим як купити фекальний насос в Україні, необхідно визначитися з вимогами до автономної каналізації. Кожна модель супроводжується рядом цифрових показників, серед яких присутні:

Граничні величини двох останніх характеристик насосу для фекальних вод складають до 100 метрів у горизонтальному напрямку і 7 – 30 у вертикальному.

Допустимий розмір твердого сміття визначається фактом: чи оснащено апарат подрібнювачем. Без ріжучих ножів фекальний насос для брудної води справляється з часточками не більше 40 мм. Подібними можливостями володіє агрегат занурюваного типу.  Граничні значення, характеризуючі напівзанурюваний, а також поверхневий насос для фекальних вод набагато нижче – 15 и 5 мм, відповідно. Моделі з подрібнювачами дозволяють не хвилюватися навіть про відносно крупногабаритне сміття.

Дренажно-фекальні насоси з ріжучим механізмом

Це окремий вид обладнання, що вирізняється від аналогів наявністю захисної металевої сітки. Вона виконує роль грубого фільтра, запобігаючи проникненню в дренажний фекальний насос для брудної води великих частинок. Сфери застосування таких апаратів:

Переважно, дренажно-фекальні насоси з ріжучим механізмом, як і занурювані варіації обладнання, розміщуються на відкритій місцевості. Вони переважають поверхневі моделі по більшості показників, уступаючи тільки в компактності.

Доцільність вибору

Гнатися за високими цифрами, збираючись купити насос для фекальних вод не має жодного сенсу. Компактність, вісутність зайвого шуму і збереження естетики інтерьеру можна протиставити високій продуктивності.

Фото фекальной станции

Особливо якщо придбати фекальні насоси для приватного будинку (каналізаційні станції) під сім'ю з двох людей. Додатково, це суттєво знизить вартість купівлі. Тому, бажано звернутися за професійною порадою на сайт компанії Аква-Тепло. Безкоштовна допомога спеціалістів дозволить підібрати апарат, у відповідності до конкретних запитів, не переплачуючи за надлишкову потужність. Оптимально придбати насос для фекальних вод потребуємої потужності – також можливість знизити витрати за використання енергоресурсів.