Фільтри глечики

Продаж фільтрів "глечик" в Україні

Фільтри для води типу глека - це побутові прилади, широко використовувані для очищення невеликої кількості рідини від домішок і шкідливих речовин. Компактні і недорогі глечики дозволяють виконати ефективну фільтрацію рідини в будинку або в офісі з мінімальними витратами часу. У нашій компанії Аква-Тепло представлений значний асортимент фільтрів для води типу глечика від провідних виробників за прийнятними цінами.

Конструкція очисного фільтра

Фільтри глечики для очищення води складаються з приймальної воронки, фільтруючого картриджа і ємності для збору очищеної рідини (глечика). Для виготовлення приладу використовується харчовий пластик, що володіє антибактеріальними властивостями. Форма глечика може бути круглою, плоскою і овальною. Більшість фільтрів глечиків для очищення води обладнано спеціальною кришкою з механічним / електронним індикатором ресурсу і ручкою, можлива наявність прогумованих деталей.

В залежності від конструкції картриджі глечиків для очищення води бувають наступних типів:

До основних фільтрувальних елементів картриджів глечиків для очищення води відносяться:

Конкретний тип глечика вибирається з урахуванням його обсягу. Для невеликої родини підійдуть фільтри обсягом до 2-3 л, а для великої родини - до 4 л. Настійно рекомендується вибирати фільтри тільки від перевірених брендів: Бар'єр, Гейзер, Аквафор і ін.

Переваги та недоліки глечиків

Сучасні настільні фільтри для очищення води мають наступні переваги:

  1. Ефективне базове очищення. Забезпечується зниження концентрації хлору, очищення від важких металів, солей магнію, затримка великих частинок і сміття.
  2. Мобільність. Завдяки порівняно малим габаритам фільтр легко поміщається в холодильнику або на полиці. При необхідності його можна швидко перемістити на інше місце.
  3. Помірна вартість. На відміну від дорогих систем очистки глечики фільтри відрізняються істотно меншою вартістю.

Однак настільні фільтри для очищення води мають певними недоліками. Вони не дуже добре справляються з дрібними домішками і солями. Також слід відзначити порівняно невеликий обсяг резервуара (до 4 л) і обмежений ресурс фільтрів (300-400 л).

Особливості догляду за очисним приладом

Якщо ви хочете купити фільтр глечик для води, ви повинні знати про деякі особливості догляду за ним:

Чи бажаєте купити фільтр глечик для води? Тоді скористайтеся послугами нашої компанії. Наші досвідчені менеджери готові надати професійні консультації щодо особливостей раціонального вибору і експлуатації товару. Ми гарантуємо високу якість товару і його своєчасну доставку.