Особливості фільтрів зворотнього осмосу в Україні
Фільтри зворотнього осмосу - це агрегати, що забезпечують надзвичайно якісну очистку рідини від великих і дрібних частинок, металів, хвороботворних бактерій, вірусів та інших елементів. Особливості їх конструкції передбачають проникнення молекул рідини через мембрану в резервуар, де скупчується чиста вода. Висока ефективність пристрою обумовлена використанням комплексної багатоступінчастої очистки. Наша компанія Аква-Тепло пропонує сучасні фільтри зворотнього осмосу в широкому асортименті від найкращих виробників за прийнятними цінами.
Принцип дії фільтра для води зворотнього осмосу
Фільтри для води зворотнього осмосу діють за таким принципом:
- Попереднє очищення. Використовуються такі типи фільтрів:
- «грубі» - видалення великих частинок розміром від 5 мкм;
- вугільний блок - очищення від хлору і пестицидів;
- «тонкі» - усунення невеликих домішок розміром до 1 мкм.
- Мембранна очистка. Мембрана фільтра для води зворотнього осмосу з поліамідного волокна - це основний елемент системи. Вона здатна успішно видаляти найдрібніші частинки розміром до 0,0001 мкм , в тому числі і віруси.
- Накопичення рідини в баку. Системи зворотнього осмосу забезпечені накопичувальними баками з емальованої сталі об'ємом близько 10-12 л. Бак фільтра розділений на дві ємності: в одну надходить вода, а в інший знаходиться закачаний повітря.
- Фінальне очищення. Після відкриття крану рідина під впливом повітря потрапляє в вугільний фільтр систем зворотнього осмосу . Він виконує пост-очищення води і сприяє поліпшенню її смакових якостей.
Переваги фільтрів зворотнього осмосу
Очищення води зворотнім осмосом має такі переваги:
- максимальна ступінь очищення;
- надійність конструкції;
- довговічність;
- компактність;
- широкий асортимент моделей;
- простота в експлуатації;
- автоматизація очищення води зворотнім осмосом;
- можливість установки додаткових фільтруючих картриджів.
Однак побутова система зворотнього осмосу є досить дорогою. Крім того, після її використання з води усуваються не тільки шкідливі, але і корисні сполуки, тому бажано провести мінералізацію рідини.
Особливості вибору осмотичного фільтра
Побутову систему зворотнього осмосу рекомендується вибирати з урахуванням таких особливостей:
- Продуктивність. Це найважливіший критерій вибору фільтра. В середньому продуктивність складає близько 100-250 л / добу, залежно від типу мембрани.
- Габарити. Залежно від розміру фільтри можуть бути як стандартного типу, так і швидкознімними. Швидкоз'ємні моделі відрізняються більш компактними розмірами.
- Додаткові ступеня очищення. Більшість осмотичних пристроїв оснащена п'ятиступінчастим очищенням, але додатково вони можуть комплектуватися мінералізатором, Структуризатором і ультрафіолетовою лампою.
- Матеріал бака. Бак виготовляється з пластика і металу. Пластикові ємності відрізняються стійкістю до корозії, а металеві мають більшу міцність.
- Вибір мембрани. Бажано вибирати якісні зворотньоосмотичні мембрани від провідних брендів, таких як Pentair, Filmtec, Osmonics, Aquafilter. Їх термін служби може досягати 5 років.
При експлуатації проточних систем зворотнього осмосу рекомендується кілька разів на рік очищати мембрану із застосуванням кислотних і лужних реагентів. Також можна виконувати промивання за допомогою проточної води і лимонної кислоти.
Якщо вас цікавлять проточні системи зворотнього осмосу і професійні консультації від досвідчених висококваліфікованих менеджерів, скористайтеся послугами нашої компанії. Наші фахівці гарантують високу якість товару і його своєчасну доставку.