Фільтри зворотнього осмосу

Особливості фільтрів зворотнього осмосу в Україні

Фільтри зворотнього осмосу - це агрегати, що забезпечують надзвичайно якісну очистку рідини від великих і дрібних частинок, металів, хвороботворних бактерій, вірусів та інших елементів. Особливості їх конструкції передбачають проникнення молекул рідини через мембрану в резервуар, де скупчується чиста вода. Висока ефективність пристрою обумовлена використанням комплексної багатоступінчастої очистки. Наша компанія Аква-Тепло пропонує сучасні фільтри зворотнього осмосу в широкому асортименті від найкращих виробників за прийнятними цінами.

Принцип дії фільтра для води зворотнього осмосу

Фільтри для води зворотнього осмосу діють за таким принципом:

  1. Попереднє очищення. Використовуються такі типи фільтрів:
    • «грубі» - видалення великих частинок розміром від 5 мкм;
    • вугільний блок - очищення від хлору і пестицидів;
    • «тонкі» - усунення невеликих домішок розміром до 1 мкм.
  2. Мембранна очистка. Мембрана фільтра для води зворотнього осмосу з поліамідного волокна - це основний елемент системи. Вона здатна успішно видаляти найдрібніші частинки розміром до 0,0001 мкм , в тому числі і віруси.
  3. Накопичення рідини в баку. Системи зворотнього осмосу забезпечені накопичувальними баками з емальованої сталі об'ємом близько 10-12 л. Бак фільтра розділений на дві ємності: в одну надходить вода, а в інший знаходиться закачаний повітря.
  4. Фінальне очищення. Після відкриття крану рідина під впливом повітря потрапляє в вугільний фільтр систем зворотнього осмосу . Він виконує пост-очищення води і сприяє поліпшенню її смакових якостей.

Переваги фільтрів зворотнього осмосу

Очищення води зворотнім осмосом має такі переваги:

Однак побутова система зворотнього осмосу є досить дорогою. Крім того, після її використання з води усуваються не тільки шкідливі, але і корисні сполуки, тому бажано провести мінералізацію рідини.

Особливості вибору осмотичного фільтра

Побутову систему зворотнього осмосу рекомендується вибирати з урахуванням таких особливостей:

При експлуатації проточних систем зворотнього осмосу рекомендується кілька разів на рік очищати мембрану із застосуванням кислотних і лужних реагентів. Також можна виконувати промивання за допомогою проточної води і лимонної кислоти.

Якщо вас цікавлять проточні системи зворотнього осмосу і професійні консультації від досвідчених висококваліфікованих менеджерів, скористайтеся послугами нашої компанії. Наші фахівці гарантують високу якість товару і його своєчасну доставку.