Продаж фільтрів для води в Україні

У водопровідній воді містяться сторонні елементи у вигляді хлору, кадмію, свинцю, бактерій, різних домішок. Вона небезпечна для здоров'я і може негативно впливати на побутову техніку. Спеціальні фільтри для води допомагають видалити сторонні елементи, затримавши їх всередині очисного шару. У фільтрах використовуються різні типи картриджів: механічні, мінералізатори, біокерамічні, з брикетованим і гранульованим вугіллям. Картриджі можуть бути як одно-, так і багатоступінчатими, що визначає ефективність очищення. Наш інтернет-магазин Аква-Тепло пропонує широкий асортимент високоякісних і недорогих фільтрів для води.
Види очисних фільтрів
Залежно від принципу дії фільтри для очищення води бувають таких основних типів:
- Сорбційні. Передбачається адсорбція сторонніх домішок твердим тілом / рідиною. Найбільш поширеним адсорбентом є активоване вугілля. Сорбційні фільтри для очищення води забезпечують задовільне очищення від хлору, піску та іржі, проте поступаються більш сучасним системам.

- Насадки на кран. Це пристрої у вигляді невеликого циліндра, що встановлюються на кран. Характеризуються компактністю і зручністю у використанні. Подібні фільтри здатні видаляти крупні забруднення, але не справляються з більш дрібними частинками.
- Тип глечик. Це традиційні фільтри для очищення водопровідної води зі спеціальними картриджами, що затримують суспензії і видаляють шкідливі домішки. Вони дешеві, прості у використанні і не потребують підключення до трубопроводу. Однак «глечики» не здатні справлятися з обсягами питної води більше 4 л.
- Іонообмінні. Це сучасні фільтри для очищення водопровідної води і її «пом'якшення», що працюють за принципом заміни шкідливих іонів нейтральними. Подібний метод забезпечує високу ступінь очищення води, видаляючи важкі метали, фториди та інші шкідливі речовини. Недолік - необхідність монтажу регенеруюючих баків.
- Системи зворотного осмосу. Подібні фільтри для очищення питної води найбільш якісні. Вони складаються з декількох механічних передфільтрів, спеціальної мембрани і агрегатів пост-очищення. Передфільтри видаляють великі суспензії розміром понад 0,5 мкм, а мембрана усуває дрібні з'єднання до 0,0001 мкм, включаючи бактерії і віруси. Пост-фільтр виробляє остаточну очистку води. Осмотичні фільтри для очищення питної води комплектуються баками для рідини об'ємом 10-12 л. Однак вартість таких агрегатів висока.

Фільтри для знезалізнення питної води
Серед очисних пристроїв потрібно виділити фільтри для знезалізнення води. Їх призначення - видалення надлишків заліза і марганцю з води. Вони здійснюють перетворення двовалентного заліза в тривалентну форму. Залежно від способу дії фільтри бувають двох основних типів:
- Безреагентні. Це фільтри для знезалізнення води, які рекомендуються при концентрації заліза в питній воді менше 10-15 мг / л. До безреагентних методів очищення відносяться аерація і озонування. Вони характеризуються високою продуктивністю, безпекою та економічністю.
- Реагентні. Подібні пристрої здійснюють окислення заліза за допомогою спеціального окислювача, наприклад, хлору або перманганату калію. Вони досить ефективні при вмісті заліза більше 20 мг / л, однак вимагають періодичної регенерації фільтруючого завантаження.
Ефективність використання тих чи інших фільтрів визначається ступенем забруднення. Для її визначення слід провести професійний аналіз води з системи централізованого водопостачання або артезіанської свердловини. Якщо Ви звернетеся до наших фахівців, ми готові дати всі необхідні консультації щодо раціонального вибору і експлуатації фільтрів.