Фільтри для води

Продаж фільтрів для води в Україні

Фильтр для воды ЭКО

У водопровідній воді містяться сторонні елементи у вигляді хлору, кадмію, свинцю, бактерій, різних домішок. Вона небезпечна для здоров'я і може негативно впливати на побутову техніку. Спеціальні фільтри для води допомагають видалити сторонні елементи, затримавши їх всередині очисного шару. У фільтрах використовуються різні типи картриджів: механічні, мінералізатори, біокерамічні, з брикетованим і гранульованим вугіллям. Картриджі можуть бути як одно-, так і багатоступінчатими, що визначає ефективність очищення. Наш інтернет-магазин Аква-Тепло пропонує широкий асортимент високоякісних і недорогих фільтрів для води.

Види очисних фільтрів

Залежно від принципу дії фільтри для очищення води бувають таких основних типів:

Схема фильтра

Фильтр обратного осмоса

Фільтри для знезалізнення питної води

Серед очисних пристроїв потрібно виділити фільтри для знезалізнення води. Їх призначення - видалення надлишків заліза і марганцю з води. Вони здійснюють перетворення двовалентного заліза в тривалентну форму. Залежно від способу дії фільтри бувають двох основних типів:

Ефективність використання тих чи інших фільтрів визначається ступенем забруднення. Для її визначення слід провести професійний аналіз води з системи централізованого водопостачання або артезіанської свердловини. Якщо Ви звернетеся до наших фахівців, ми готові дати всі необхідні консультації щодо раціонального вибору і експлуатації фільтрів.