Газові колонки

Газові колонки - інноваційна ефективна і стильна система водопостачання

Газові водонагрівачі проточного типу - основний спосіб нагріву води в будинках з відсутністю централізованого гарячого водопостачання. Подібні будівлі облаштовані єдиним димохідним каналом, по якому і проводиться відведення продуктів горіння природною тягою. Втім, рівень вітчизняного комунального господарства змушує населення встановлювати і турбовані газові колонки для нагрівання води в квартирі. Автономний підігрів води надійніше централізованого гарячого водопостачання, що відрізняється перебоями і високими цінами. Як результат, купити газову колонку в Україні вигідно з двох мотивів. Це незалежність від комунальників і зростання тарифів гарячого водопостачання.

Придбати газовий водонагрівач проточної води відповідно конкретним запитам покупця допоможе інтернет магазин Аква-Тепло. Система накопичувальних знижок, разом з консультацією фахівців зроблять покупку ефективною і недорогою.

Газові проточні колонки - турбірована або димохідна реалізація

Спочатку необхідно визначитися з відводом продуктів горіння водонагрівачем. Тут опцій тільки пара: димохідні газові колонки для нагрівання води в квартирі або турбірована модель. У багатоквартирних будинках ситуація не залежить від уподобань споживача.

При наявності централізованої вентиляції краще димохідні газові проточні колонки. Їх установка простіше і не вимагає додаткових витрат. Якщо димохідна шахта в будівлі відсутня, купувати слід турбомодель. Це газовий водонагрівач проточної води з примусовою вентиляцією. В цьому випадку, монтаж апарату включає пробивання димохідного отвору для відводу продуктів горіння. Така газова колонка з турбованим димоходом має спеціальний вентилятор, що створює штучну тягу.

Додатково, вибираючи газові проточні колонки, слід врахувати такі критерії:

Останній пункт визначає наскільки проточний газовий водонагрівач без димоходу або з ним, безпечний в експлуатації. Водонагрівач повинен мати датчики полум'я, напору води, тяги.

Газова колонка з іонізаційним контролем полум'я і іншими елементами безпеки

Обов'язковий критерій - відключення подачі газу при відсутності полум'я. Для цього, газова колонка з іонізаційним контролем полум'я має спеціальний електрод, розташовані поблизу запальника. Блокування при відсутності тяги здійснюється термодатчиком. Він знаходиться у верхній частині газової колонки з турбованим димоходом або природною витяжкою. Уникнути закипання води в теплообміннику водонагрівача дозволяє захист від перегріву. Спеціальний датчик відключає подачу газу, при досягненні встановленого межі температури.

Також, збираючись купити газову колонку в Україні необхідно уточнити мінімальний робочий тиск. Зробити це можна прямо на сайті компанії Аква-Тепло. Цей параметр важливий власникам квартир 60 - 70-х років забудови. Для них, бажано, щоб величина тиску включення була не вище 0.12 бар.

Продуктивність турбірованної колонки і димохідного водонагрівача

Цей аспект важливий для житла, де використовується кілька точок подачі води одночасно. Газові водонагрівачі проточного типу умовно поділяють на три категорії по який пропускають обсягом води (літри в хвилину):

Керуючись цим простим правилом можна оптимально підібрати проточний газовий водонагрівач без димоходу в приватне домоволодіння. Установка надмірного потужного водонагрівача призведе до зайвої витрати газу для нагріву води.

Турбірована газова колонка з модуляцією полум'я

Такий водонагрівач відрізняється більш високою вартістю, але краще і економічніше в експлуатації. Своїми перевагами димохідна або турбірована газова колонка з модуляцією полум'я зобов'язана трьом факторам:

  1. Комфорт в експлуатації. Зміна напору води не позначиться на її температурі.
  2. Менша витрата газу. При збільшенні напору води, рівень полум'я пальника автоматично зменшується.
  3. Продовження ресурсу експлуатації.

Останній пункт обумовлений тим, що газові колонки з електронною модуляцією мають не таке близьке розташування полум'я до теплообмінника. Це актуально при слабкому тиску газу. Альтернативно, газові колонки з електронною модуляцією незамінні при необхідності використання змішувача води.

Інші аспекти

Важливим критерієм вибору залишаються тип розпалювання. Турбірована система або димохідний водонагрівач з п'єзоелементом збільшує витрату газу. Це пов'язано з необхідністю підтримувати «гніт». Альтернативою йому служить автоматичний розпал електричним імпульсом від батарейок або гідрогенератора. Ці деталі, як і вибір: димохідна або турбірована модель водонагрівача ; можна уточнити у фахівців компанії Аква-Тепло.