Газові конвектори зі сталевим та чавунним теплообмінником

Особливості газового конвектора

Газові конвектори – це опалювальні агрегати, в яких використовується природний чи зріджений газ. Сфера застосування обігрівачів досить широка: приватні будинки, дачі, міні-готелі, тепличні господарства, пансіонати та ін. Принцип дії газового обігрівача передбачає більш швидкий прогрів повітря, ніж у електричних моделей, а також незалежність від подачі електроенергії. Наша компанія Aqua-teplo пропонує широкий ассортимент конвекторів на газі від відомих виробників по прийнятним цінам.

Конструкція приладу

Конструкція газового конвектора опалення передбачає наявність пальника з теплообмінником, закритої спеціальним захисним кожухом. Продукти згоряння виводяться шляхом спеціального коаксіального димоходу. Принцип роботи газового конвектора опалення засновано на використанні конвекції повітря. У камеру згоряння подається газ, що нагріва при згорянні теплообмінник. Холодне повітря, котре потрапляє до конвектора, нагріваєтся при контакті з теплообмінником і піднімається вгору. Так відбувається постійна циркуляція повітря, що забезпечує прогрів приміщення. Для підвищення еффективності обігріву повітря використовується конвектор на газі з вентилятором, примусово прискорюючим процес конвекції.

Фото газового конвектора схема

Настінні та підлогові прилади

Конвектор опалення в залежності від виду монтажу буває двох основних видів:

Види теплообмінників

Обігрівач на газі з вентилятором передбачає використання двох типів теплообмінників:

Особливості опалення на зрідженому газі

Зазвичай опалення будинку обігрівачами на газі передбачає використання магістральногу газогону, але за допомогою спеціального перехідника можна перевести прилад на зріджений газ. Газові конвектори на зрідженому газі поступаються по еконімичності магістральним пристроям, а до їх монтажу та експлуатації пред'являються жорсткі вимоги. Однак, в деяких випадках, подібні обігрівачі для опалення просто незамінні. Наприклад, використання обігрівачів на зрідженому газі затребувано при відсутності у районі централізованої газової магістралі.

Переваги обладнання

Придбати обігрівач на газі в Україні вигідно завдяки його багаточисельним конкурентним перевагам:

Хочете придбати газовий конвектор в Україні? Тоді скористайтеся послугами нашої компанії. Наші досвідчені спеціалісти гарантують високу якість товару, оперативну доставку до місця призначення та готові надати консультації по його раціональному використанню.