Газові котли навісні та підлогові

Код: Mini Eolo 24 3 E Котел газовий Immergas Mini Eolo 3 E 24 кВт
Цена: 19 777 грн.
навісний
турбірований
газовий
роздільний
2.71 м3/годину
Так
Два шт.
24 кВт
240 м²
Так
Код: Eolo Star 24 4E Котел газовий Immergas Eolo Star 4E 24 кВт
Цена: 16 977 грн.
навісний
турбірований
газовий
бітермічний
2.7 м3/годину
Так
Два шт.
24 кВт
240 м²
Так

Газові котли для опалення в Україні

Фото напольного газового котла

Для створення автономної системи обігріву, підійдуть газові котли для будинку. Вважається найбільш вигідним варіантом теплопостачання завдяки багаточисельним перевагам.  Побутові газові котли опалення володіють широким діапазоном технічних характеристик, тому можуть підійти для житлових і виробничих приміщень з великою площею.  Купити двухконтурний настінний котел ви можете в інтернет магазині Аква-Тепло.

Для чого потрібні газові котли?

Газовий котел для будинку – пристрій, створений для перетворення хімічної енергії згоряння газу в теплову. В основному, котли опалення використовуються для обігріву та гарячого водопостачання. Складаються з пальника, арматури, яка керує подачею газу і теплообмінника. Теплообмінники газових котлів бувають мідні, сталеві, з нержавіючої стали та чавунні.

По способу монтажу бувають двох видів:

Фото настенного газового котла

Деякі настінні та підлогові котли оснащуються модульованими пальниками, котрі призначені для регулювання кількості тепла. Чим ширше діапазон модуляції, тим краще він регулює свою потужність. Для забезпечення нормальної роботи підлогових і настінних котлів необхідно встановити трубопровід для виведення продуктів горіння. Для котлів з відкритою камерою згоряння, підійде звичайний димохід, що працює завдяки природній тязі. Для роботи пристроїв з закритою камерою згоряння потребується встановлення коаксіальних димоходів, де продукти згоряння та повітря переміщуються за допомогою. вентилятора.

Побутові газові котли опалення по типу влаштування діляться на:

  1. Одноконтурні котли. Мають один вбудований теплообмінник, і використовуються виключно для опалення. Одноконтурні котли можуть бути оснащені ємкістними водонагрівачами. Конструкція бойлерів не передбачає джерела енергії. Нагрів води відбувається за рахунок спіралі, куди подається гаряча вода призначена для системи опалення;
  2. Двухконтурні котли. По принципу відводу продуктів згоряння двухконтурні котли бувають конденсаційні, атмосферні та турбіровані. По влаштуванню теплообмінників розділяються на моделі з двома теплообмінниками та на котли з бітермічним теплообмінником. Котли з роздільними теплообмінниками дорожчі, але мають більший строк експлуатації. 

Головні переваги при купівлі газових котлів

Фото газового котла с бойлером

Купівля і встановлення пристрою – відмінне рішення для створення внутрішньої системи опалення і цілодобового забезпечення гарячою водою. Серед головних переваг покупки можна виділити наступні:

  1. Процес горіння повністю автоматизовано, газ подається безперервно. У випадку якщо полумя погасне, спрацюють спеціальні датчики, і подача іскри заново запалить пальник;
  2. Значні строки експлуатації, котрі при правильній експлуатації досягають 15 років;
  3. Обігрів приміщень з величезними площами;
  4. Простота в експлуатації.

Перед купівлею одноконтурних газових котлів для опалення, необхідно розуміти, що перебої у постачанні даного виду палива, хоч і короткочасно, але ж можливі. Якщо вам необхідно гарантувати цілодобове і безперебійне опалення, слід звернути увагу на моделі з можливістю додавання альтернативних паливних систем.  При підборі газового котла необхідно визначитися з розмірами опалюваної площі, так як від цього параметру залежить і потужність. Потужність можна розрахувати по принципу 1кВТ на 10 м2 при висоте стелі в 3 метра. Також потрібно врахувати і інші фактори – ступінь утеплення будівлі, розміри вікон і інше.

Вимоги до встановлення газового котла:

  1. Площа приміщення повинна перевищувати 4 м2;
  2. Труби газопроводу повинні бути виготовлені з металу;
  3. Система електроживлення повинна бути оснащена автоматом з токовим і тепловим захистом;
  4. Котел повинен бути обладнаний лічильником газу.

Потрібно пам'ятати, що 1 раз в рік  необхідно здійснювати обслуговування котлів. Необхідність в цьому зумовлена процесами горіння і нагрівання води, що з плином часу перешкоджає нормальній роботі котла.

Купити настінний котел недорого

В тому випадку, якщо Ви маєте потребу в купівлі настінних двохконтурних газових котлів, скористайтесь послугами інтернет магазину Аква-Тепло. Завдяки великому асортименту, Ви обов'язково знайдете прилади у потребуємому діапазоні цін і потужностей.  Ми гарантуємо швидку доставку замовлених товарів у найкоротші строки по всій Україні. При виникненні питань, зв'яжіться з нашими спеціалістами для отримання детальної консультації по телефонам, вказаним на сайті.