Вимірювальне обладнання

Вимірювальне обладнання - ефективний контроль над витратою води і функціонуванням систем опалення

Моніторинг роботи тепло- і водопостачання здійснюють контрольно вимірювальні прилади для систем опалення та води. Другою функцією датчиків служить облік витрат зазначених ресурсів конкретним споживачем. Придбати необхідне вимірювальне обладнання для води, систем опалення пропонує компанія Аква-Тепло. Професійна безкоштовна консультація фахівців центру інженерної сантехніки допоможе визначитися з вибором. Накопичувальні знижки, що надаються інтернет магазином зроблять покупку вигідною фінансово.

Моніторинг систем водопостачання

Комплекс вимірювального обладнання для води не обходиться без водомірів. За функціональним призначенням ці прилади діляться на дві категорії: водолічильники і витратоміри. Перша група - лічильники води, дозволяють оцінити обсяги її споживання. Навпаки, витратоміри надають інформацію про силу напору в системі. Вони відображають кількість рідини, що протікає крізь поперечний переріз водопроводу в одиницю часу.

Вибираючи вимірювальне обладнання для води, необхідно попередньо визначитися з областю його застосування. Існує три види приладів:

Відмінність між видами вимірювальних пристроїв визначається виключно виконанням. Для систем під гарячу воду потрібні термостійкі матеріали - верхня межа 90 °C.

Альтернативним критерієм вибору виступає тип з'єднання: різьбове або фланцеве. Другий варіант затребуваний комерційними структурами і комунальним господарством, оскільки призначений для об'єктів з великим водоспоживанням:

Різьбове з'єднання відрізняється меншим діаметром і оптимальне для використання на побутовому рівні. Наприклад, лічильники гарячої та холодної води з різьбою ½ або ¾ дюйма встановлюються в квартирах.

Контрольно вимірювальні прилади для систем опалення

Цей клас обладнання можна умовно розділити на дві групи. До першої відносяться лічильники тепла. З огляду на збільшені тарифи на опалення, ці вимірювальні прилади дозволять не платити за повітря буквально. Неякісна робота систем централізованого опалення виключить переплату, завдяки приладам обліку тепла.

Друга група - універсальне обладнання. Це прилади, контрольно вимірювальні прилади для систем опалення та води:

Остання категорія дозволяє вимірювати тиск і температуру єдиним пристроєм. Слід додати, що для систем опалення використовуються механічні термометри. Вони мають в якості чутливого елемента - біметалічну пластину або пружину і міцний корпус.

Критеріями вибору представлених вимірювальних приладів виступають:

За технологією монтажу вимірювальне обладнання може встановлюватися безпосередньо на об'єкт контролю або віддалено. У першому випадку використовується занурюваний штуцер або притискна пружина.

У другому варіанті, контакт із середовищем забезпечує капіляр, протяжність якого може складати 100 см і більше. Це переслідує дві мети:

  1. Зручність доступу до вимірювального приладу.
  2. Підвищення точності. На результат вимірювань не впливає вібрація, температура поверхні труби.

Фахівці компанії Аква-Тепло дадуть вичерпну інформацію по кожному конкретному вимірювальному пристрою, включаючи технічні характеристики і сферу застосування. Це полегшить вибір. Купівля вимірювального приладу, також принесе полегшення, але фінансове, виключивши переплату за неякісні послуги.