Кабельна електрична тепла підлога

Особливості кабельної теплої підлоги

Кабельний тепла підлога

Кабельна тепла підлога - це спеціальний нагрівальний кабель для обігріву підлоги в приміщенні, з'єднаний з мережевим шнуром і терморегулятором. Подібна система широко використовується як в житлових будинках, так і в офісах. Кабельна тепла підлога пропонується нашою компанією Аква-Тепло в широкому асортименті і за прийнятними цінами.

Види нагрівальних кабелів

Нагрівальний кабель для теплої підлоги бувають наступних видів:

 1. Одножильний резистивний. Подібний нагрівальний кабель для теплої підлоги складається з металевої жили, яка виконує роль провідника і нагрівального елементу. Відрізняється низькою вартістю і невеликою товщиною кабелю. Однак при використанні одножильного кабелю для підлоги окремі ділянки можуть перегрітися.
 2. Двожильний резистивний. Такий кабель, що гріє для підлоги складається з двох жил: для проведення тепла і для проведення струму. Його рекомендується встановлювати в житлових приміщеннях. Переваги такої конструкції - це висока надійність системи, простий монтаж, безпека, низькі втрати тепла.
 3. Саморегулюючий. Це гріючий кабель для підлоги, який здійснює самостійну регулювання потужності на обігрів відповідно до зміни температури приміщення. Характеризується рівномірним прогріванням поверхні, довговічністю (до 20 років), стійкістю до пошкоджень.

Кожен з гріючих кабелів має свої специфічні властивості, які слід враховувати при виборі.

Переваги теплої підлоги

Кабельний тепла підлога під плиткою

Кабельний тепла підлога під плитку має наступні переваги:

Завдяки своїм високим експлуатаційними властивостями системи кабельного обігріву набувають все більшої популярності.

Монтаж кабельного теплої підлоги під плитку

Кабельна тепла підлога під плитку встановлюється в наступному порядку:

 1. Підготовчі роботи. Перед установкою обігріваючої системи необхідно виконати відповідні заміри, укласти спеціальну вирівнюючу бетонну стяжку, а також підготувати місця для електропроводів і термостата.
 2. Монтаж утеплювача. Кабельний обігрів неможливий без укладання теплоізоляційного матеріалу. Зазвичай утеплювачем є фольгований пінофол. Його слід встановити фольгованою стороною вгору і закрити стики спеціальним клеєм. Після укладання утеплювача потрібно обклеїти кімнату демпферною стрічкою.
 3. Установка терморегулятора. Кабельний обігрів передбачає наявність терморегулятора, що підтримує оптимальну температуру теплої підлоги. Термостат потрібно підключити до електромережі і до кабелю за допомогою дротів, що прокладаються в гофрованій трубі. Переваги гофри - міцність, пластичність, гнучкість, зручність монтажу.
 4. Установка датчика температури. Термодатчик - це важливий елемент системи обігріву підлоги, що запобігає надлишковій витраті електроенергії . Він встановлюється в гофрованій трубці недалеко від терморегулятора. Потрібно забезпечити плавний кут загину гофри щоб уникнути її розтріскування. Кінець гофрованої труби рекомендується закрити герметиком.
 5. Укладання термокабеля. Кабель для теплої підлоги може встановлюватися наступними способами:
  • За допомогою нагрівальних матів. За допомогою цих полотен можна зробити монтажні роботи швидко, виключивши ризик перегину кабелю. Необхідно забезпечити відстань між сусідніми матами в 50-100 мм.
  • За допомогою монтажної стрічки. Кабель для теплої підлоги кріпиться до скоб спеціальної монтажної стрічки. Вона прокладається з кроком 50-70 см і фіксується до основи за допомогою пластикових дюбелів.
 6. Завершальний етап. Необхідно ретельно перевірити працездатність нагрівальної системи за допомогою тестера або мультиметра.

Якщо Ви бажаєте встановити теплу підлогу, звертайтеся в нашу компанію. Наші досвідчені фахівці дадуть вам професійні консультації по її раціональному вибору і монтажу.