Особливості кабельної теплої підлоги

Кабельна тепла підлога - це спеціальний нагрівальний кабель для обігріву підлоги в приміщенні, з'єднаний з мережевим шнуром і терморегулятором. Подібна система широко використовується як в житлових будинках, так і в офісах. Кабельна тепла підлога пропонується нашою компанією Аква-Тепло в широкому асортименті і за прийнятними цінами.
Види нагрівальних кабелів
Нагрівальний кабель для теплої підлоги бувають наступних видів:
- Одножильний резистивний. Подібний нагрівальний кабель для теплої підлоги складається з металевої жили, яка виконує роль провідника і нагрівального елементу. Відрізняється низькою вартістю і невеликою товщиною кабелю. Однак при використанні одножильного кабелю для підлоги окремі ділянки можуть перегрітися.
- Двожильний резистивний. Такий кабель, що гріє для підлоги складається з двох жил: для проведення тепла і для проведення струму. Його рекомендується встановлювати в житлових приміщеннях. Переваги такої конструкції - це висока надійність системи, простий монтаж, безпека, низькі втрати тепла.
- Саморегулюючий. Це гріючий кабель для підлоги, який здійснює самостійну регулювання потужності на обігрів відповідно до зміни температури приміщення. Характеризується рівномірним прогріванням поверхні, довговічністю (до 20 років), стійкістю до пошкоджень.
Кожен з гріючих кабелів має свої специфічні властивості, які слід враховувати при виборі.
Переваги теплої підлоги

Кабельний тепла підлога під плитку має наступні переваги:
- рівномірний розподіл тепла;
- довговічність;
- висока волого-і пожежостійкість;
- простота монтажу;
- низька інерційність системи;
- відсутність шумового фону;
- незначні витрати електроенергії;
- відсутність необхідності в дорогому обслуговуванні;
- низька вартість.
Завдяки своїм високим експлуатаційними властивостями системи кабельного обігріву набувають все більшої популярності.
Монтаж кабельного теплої підлоги під плитку
Кабельна тепла підлога під плитку встановлюється в наступному порядку:
- Підготовчі роботи. Перед установкою обігріваючої системи необхідно виконати відповідні заміри, укласти спеціальну вирівнюючу бетонну стяжку, а також підготувати місця для електропроводів і термостата.
- Монтаж утеплювача. Кабельний обігрів неможливий без укладання теплоізоляційного матеріалу. Зазвичай утеплювачем є фольгований пінофол. Його слід встановити фольгованою стороною вгору і закрити стики спеціальним клеєм. Після укладання утеплювача потрібно обклеїти кімнату демпферною стрічкою.
- Установка терморегулятора. Кабельний обігрів передбачає наявність терморегулятора, що підтримує оптимальну температуру теплої підлоги. Термостат потрібно підключити до електромережі і до кабелю за допомогою дротів, що прокладаються в гофрованій трубі. Переваги гофри - міцність, пластичність, гнучкість, зручність монтажу.
- Установка датчика температури. Термодатчик - це важливий елемент системи обігріву підлоги, що запобігає надлишковій витраті електроенергії . Він встановлюється в гофрованій трубці недалеко від терморегулятора. Потрібно забезпечити плавний кут загину гофри щоб уникнути її розтріскування. Кінець гофрованої труби рекомендується закрити герметиком.
- Укладання термокабеля. Кабель для теплої підлоги може встановлюватися наступними способами:
- За допомогою нагрівальних матів. За допомогою цих полотен можна зробити монтажні роботи швидко, виключивши ризик перегину кабелю. Необхідно забезпечити відстань між сусідніми матами в 50-100 мм.
- За допомогою монтажної стрічки. Кабель для теплої підлоги кріпиться до скоб спеціальної монтажної стрічки. Вона прокладається з кроком 50-70 см і фіксується до основи за допомогою пластикових дюбелів.
- Завершальний етап. Необхідно ретельно перевірити працездатність нагрівальної системи за допомогою тестера або мультиметра.
Якщо Ви бажаєте встановити теплу підлогу, звертайтеся в нашу компанію. Наші досвідчені фахівці дадуть вам професійні консультації по її раціональному вибору і монтажу.