Каналізаційні станції

Купити каналізаційні станції в Україні

Каналізаційні станції – безшумне видалення нечистот, неприємних запахів, інших відходів життєдіяльності людини!

Організацію відведення стічних і фекальних вод, при умові відутності центральної каналізації, здійснюють спеціалізовані автономні апарати. Це каналізаційні насосні станції, функціонуючі в автоматичному режимі. Системи незамінні для приміщень, розміщених нижче рівня стоку централізованої мережі каналізації. Зазвичай, це цокольні етажі будинків, підвали. Додатково, подібні агрегати запобігають накопиченню неприємних запахів у туалеті, ванній кімнаті чи на кухні. Цьому сприяє висока герметичність резервуару, виготовляємого з міцного склоплатику.

Купити (каналізаційні) фекальні насосні станції в Україне пропонує онлайн центр сантехніки Аква-Тепло. Спеціалисти компанії нададуть повну консультативну підтримку відносно вибору моделі під конкретні умови і особливості монтажу.

Принцип роботи локальної системи каналізації

Сучасні фекальні станції вирізняє дизайн, який не наносить естетичного збитку інтер'єру пприміщення і поетапний режим функціонування. Дійсно, насосна станція для каналізації проводить відвід фекальних вод у три етапи:

  1. Накопичення стоку у спеціальному герметичному баку.
  2. Контроль досягнення граничного рівня.
  3. Вілкачка нечистот у централізовану каналізаційну мережу чи наступному прийомному резервуару.

На останньому етапі, каналізаційна станція автоматично вмикає насос, оснащений подрібнювачем, а також зворотнім клапаном на відводящому патрубку.

Ріжучий елемент подрібнює залишки їжі, фрагменти туалетного паперу, інше побутове сміття, а також волокнисті відходи. Це не означає, що канализаційна насосна установка переробляє будь-які відходи. Потрапляння у каналізацію твердих предметів, сляних осколків, крайньо небажане і здатне вивести фекальні станції з ладу. Зворотній клапан зпобігає поверненню всередину станції каналізаційних вод.

Перед купівлею апарату, спеціалісти компанії Аква-Тепло нагадають, як правильно експлуатується каналізаційна насосна установка. Доьримання простої інструкції гарантує безперебійну роботу апарату строком від 30 до 50 років.

Характеристики, які потребують уваги при виборі

Фекальні насосні станції знайшли застосування у різних сферах життєдіяльності людини: побут, місця громадського харчування, комунальний сектор. Як результат, моделі автономних систем каналізації відрізняються по ряду параметрів:

Важливою характеристикою виступа можливість підключення декількох стоків. Одна каналізаційна станція здатна одночасно відкачувати стічні і фекальні води з різних джерел. Точна кількість синхронно підключаємих стоків визначається числом вхідних отворів. До них, за допомогою патрубків можна під'єднати унітаз, умивальник, душеву кабіну, пральну машинку, кухонну мийку.

Додаткові функції і монтаж

Для вирішення позаштатних ситуацій, каналізаційні насосні станції оснащуються аварійною системою оповіщення. Альтернативно, практично всі моделі мають захист двигуна від перегріву. Повну інформацію про рівень оснащення конкретної моделі підкажуть консультанти Аква-Тепло. Спеціалісти компанії вирішать і технічні питання. Вони допоможуть визначити, яка насосна станція для каналізації подійде під конкретну глибину розміщення відвідного колектору.