Колекторні шафи вбудовані та накладні

Код: Колекторна шафа зовнішня RODA
Цена: 625 - 925 грн.
під ключ
накладний
2-12 шт.
4-14 шт.
Білий
6,1-10 кг.
580 мм.
110 мм.
420-950 мм.

Код: Колекторна шафа Gorgiel-SGN зовнішня
Цена: 844 - 1 410 грн.
2,4,6,8,10,12 шт.
4,6,8,10,12,14 шт.
385,485,615,760,845,1015 мм.

Код: Колекторна шафа Gorgiel-SGP вбудована
Цена: 805 - 1 380 грн.
2,4,6,8,10,12 шт.
4,6,8,10,12,14 шт.
335,435,565,715,795,965 мм.

Коллекторні шафи від компанії Аква-Тепло недорогий спосіб компоновки вузлів обладнання

Сучасні житлові приміщення, особливо приватні домоволодіння, відрізняє олаштування автономного гарячого, іноді холодного, водопостачання, систем опалення. Все це потребує компактного, незалежного і легкодоступного розміщення основних вузлів апаратури. Оптимальний варіант досягти такої цілі - купити розподільчу колекторну шафу.

Фото распределительного коллекторного шкафа

Додатковою мотивацією придбати прилад виступають естетика інтерьєру і обмеження доступу. Щоб добитися останньої мети, достатньо розмісити замок на дверцятах виробу. Подібрати шафу колекторну розподільчу в Києві під конкретні ціли також нескладно. Професійна безкоштовна консультація спеціалістів Аква-Тепло полегшить і прискорить вибір оптимальної моделі.

Функціональні можливості колекторної шафи

Недиивлячись на простоту конструкції виробу, воно знайшло достатньо широке застосування. Список цілей, під котрі потребується купити розподільчу колекторну шафу охоплює системи:

Найбльш часто використовується металічний ящик під колектор теплої підлоги і радіаторів. У другому випадку встановлення розподільчої шафи дозволяє розділити опалювальні контури. Додатково, це відкриває можливість задавати температурний режим кожного радіатора централізовано.

Список обладнання, котре здатна приховати шафа колекторна вбудована чи зовнішня також вражає. Це:

Звичайно, подібний комплекс вузлів опалення і водопостачання можна розмістити у окремому приміщенні замість розподільчої шафи. Одначе на практиці це не завжди реалізуємо, особливості у квартирах.

Критерії вибору

Існує два види ящиків, розрізняючихся особливостями розміщення. Це шафа колекторна вбудована і зовнішня. Перший варіант не займає додаткового простору і відмінно вписується у інтерьєр. Напроти, зовнішні розподільчі шафи більш прості для монтажу, оскільки не потрібно створювати нішу у стіне.

Інші критерії вибору, дозволяючі правильно підібрати і купити колекторну шафу для гребінки теплої водяної підлоги включають:

Останній фактор необхідний для вбудованої розподілючої колекторної шафи. У цьому випадку висота регулюється висувними ніжками, приблизно до 80 мм.

Фото встраиваемого шкафа для гребенки отопления

Модифікувати глибину посадки під внутрішню розподільчу шафу колектора опалення приватного будинку дозволяє рамка. Вона також володіє висувною конструкцією, забезпечуючи запас до 65 мм. Під шафу колекторну зовнішню для теплої підлоги, габарити залишаються стаціонарними.

Важливим критерієм виступає естетичний вигляж навіть всередині вбудованого різновиду шафи. Якісний ящик під колектор теплої підлоги і радіаторів чи інші цілі вирізняє лазерна перфорація. Вона легко видаляється при необхідності звільнити отвір під трубопровід. Невикористані відводи залишаються закритими, не порушуючи естетичний вид шафи.

Якісна реалізація

Напроти, виконання продукту залишається незмінним. Незалежно від функціоналу, купити колекторну шафу для теплої підлоги, опалення чи водопостачання краще з оцинкованної сталі. Як правило, кожна стінка продукту – це цільний сталевий лист. Захист від корозії забезпечують два шари: цинковане і спеціальне полімерне покриття. Зокрема, придбати шафу колекторну розподільчу у Києві на сайті Аква-Тепло можна з фосфатною плівкою. Переваги цього покриття, крім підвищення антикорозійних властивостей включають:

Додає якості виконання і товщина сталевого листа. На несучі конструкції шафи для колектора опалення приватного будинку вона досягає 0.8 – 1 мм. Під дверцята допускається товщина 0.55 мм. Естетичний зовнішній вигляд шафи надає нанесення білої порошкової фарби.

Шафа для теплої підлоги зі змішувальним вузлом

Фото шкафа со смесительным узлом

Встановлення додаткового джерела обігріву отримує все більшу популярність при облаштуванні житлових і офісних приміщень. Подібна система часто включає в себе:

Скомпонувати їх всередині ящику для колектора теплої підлоги вигідно по ряду причин. Це естетика інтерьеру, централізація управління, а також захисні функції. Допомогти з вибором оптимального типу конструкції допоможуть консультанти компанії Аква-Тепло.

Наприклад, шафа коллекторна зовнішня для теплої підлоги вигідно відрізняються зручністю монтажу і доступу. Напроти, вбудований різновидь виграє у дизайні, забезпечує більше вільного простору.

Переваги, характеризцючі ящик для колектора теплої підлоги

Основний плюс – гарантія довгострокової експлуатації. На більшість моделей виробники обіцяють робочий ресурс у 50 років. Також, шафа для теплої підлоги зі змішувальним вузлом вигідно придбати по ряду других причин:

Додатковий аргумент – гнучкість встановлення зовнішньої шафи під теплу підлогу. Поряд з настінним кріпленням допускається підлоговий монтаж чи встановлення на приставних тумбах. Вартість розподільчої шафи, у порівнянні з витратами на систему опалення також не провокує відкладати покупку. Переконатися в цьому пропонує центр інженерної сантехніки Аква-Тепло.