Комбіновані бойлери

Принцип роботи та особливості функціонування комбінованого нагрівача води

Комбінований водонагрівач функціонує за принципом електричного водонагрівача, але не споживає електроенергію в опалювальний період, коли включений котел. У період опалювального сезону рідина в баку підігрівається за допомогою сталевого змійовика, а влітку - за допомогою ТЕНа. Суть комбінованих бойлерів полягає в тому, що вони функціонують самостійно і на електроенергії, і на газу. Отже, водонагрівач може використовувати систему опалення в зимовий час року і працювати в якості комбінованого бойлера непрямого нагріву, а влітку безпосередньо підігрівати воду, при цьому система опалення не задіяна.

Відмінною характеристикою комбінованих водонагрівачів і бойлерів вважається їх здатність функціонувати як комбінований водонагрівач непрямого нагріву з використанням системи опалення взимку, а також як бойлер нагріву води безпосередньо з водопровідної мережі, а не з опалювальної системи. Це особливо актуально в жарку пору року.

Бойлери комбінованого типу є доповненням до опалювальної системи. Для підігріву води можуть використовуватися різні типи енергії: електрострум, теплова енергія від газового або твердопаливного котла, сонячна енергія, теплові насоси.

Як вибрати відповідний нагрівач?

Вибираючи бойлер непрямого нагріву комбінований, рекомендуємо Вам відштовхуватися від таких характеристик:

Комбіновані бойлери непрямого нагріву підходять для експлуатації в різних типах приміщень - в заміських будинках, котеджах, і навіть на підприємствах. Насос в центральній системі опалення забезпечує постійну циркуляцію води. Повністю оцінити всі переваги водонагрівачів Ви зможете, якщо у Вас обмежений обсяг електроенергії, або якщо внаслідок застарілої проводки в приміщенні не рекомендується встановлювати електричні водонагрівачі. Крім того, з метою повноцінного використання всього обсягу бойлера на 100%, необхідна сумісність літражу бака з рівнем потужності котла.

В інтернет магазині Аква-Тепло ви можете бойлер комбінованого нагріву купити з оптимальним співвідношенням вартості і високої якості. Менеджери компанії Аква-Тепло завжди намагаються оформити для Вас замовлення і доставку в найкоротші терміни. Забрати замовлення можна самовивозом або за допомогою доставки транспортною компанією.

Купуючи водонагрівач, ви отримуєте надзвичайно гнучкий пристрій в опалювальній системі для оперативної підготовки гарячої води. Купівля комбінованого водонагрівача допоможе Вам значно заощадити на гарячому водопостачанні.