Комплектуючі до конвекторів

Комплектуючі до конвекторів

Безумовно, у світі популярності автономних систем опалення, стали модними і конвектори. Будь-яка система потребує уваги у підборі основних запчастин і другочергових.

У группі Ви зможете ознайомитися з пропонуємим вибором комплектуючих до конвекторів опалення. Тут представлені модулі керування, що працюють безпосередньо з терморегуляторами. Останні відслідковують і регулюють температуру в будинку, і при необхідності, надсилають сигнал до модулю. Він вмикає вентилятор, котрий нагнітає тепле повітря, тим самим підвищуюючи температуру в необхідному приміщенні.

Слід відмітити, що плавність роботи можлива завдяки увімкненню вентилятора на пониженій потужності. Далі потужність наростає і після деякого моменту знижується. Таким чином, досягається високий рівень комфорту для людей, котрі знаходяться у приміщенні. Робота вентиляторів практично не відчувається, а в наступному стає і зовсім непомітною.

Завдяки модулям Ви зможете керувати температурою безпосередньо в ручному режимі та автоматично. Подібні модулі прекрасно взаємодіють один з одним, можуть керувати багатьма вентиляторами і один з одним.

В группі ви зможете знайти модулі для конвектора різної потужності, в залежності від потреб. Підбирати модуль для конвектора слід після консультації зі спеціалістом. Він зможе підказати всі тонкості роботи вашої системи і необхідну для неї потужність.