Конденсаційні газові котли

Конденсаційні котли - швидко окупаються, енергозберігаюча система автономного опалення

Головна мотивація купити конденсаційні газові котли - зниження щомісячних витрат на комунальні платежі. Ефективність подібної системи опалення обумовлена тим, що продукти згоряння також працюють на нагрів води. Це зменшує щомісячну витрату газу на 15 - 20 % . Додатково, економічний газовий котел безпечний для навколишнього середовища. Викиди чадного газу, оксидів азоту поруч з Вашим будинком знижуються на 70 %.

Як працює енергозберігаючий газовий апарат

Суть економії полягає в використанні теплоомбінника, який збирає продукти згоряння. Дим що відводиться містить водяну пару, яка конденсуючись на стінки теплообмінника, виділяє енергію. Виходить, конденсаційні котли опалення нагрівають теплоносій, як спалюванням газу, так і водою, що міститься в ньому. Ця особливість підвищує умовний ККД системи опалення до 105 - 109 % .

Оптимальну ефективність, конденсаційні котли опалення досягають при температурі повернення теплоносія не вище точки роси. Її величина для природного газу - 57 °С. Тому, щоб отримати максимальний ефект економії, необхідно правильно змонтувати магістралі системи опалення. У цьому вам допоможуть фахівці компанії Аква-Тепло.

Різновиди конденсаційних систем опалення

Підібрати економічний газовий котел на веб порталі Аква-Тепло не складно. Електронний каталог інтернет магазину класифікує пристрою відповідно наступними критеріями:

  1. Тип установки. Настінна модель - компактний варіант, розміром з кухонну шафку. Підлогове виконання - оптимальний вибір під обігрів заміського будинку.
  2. Кількість контурів. Поряд з обігрівом, двоконтурний пристрій може організувати подачу гарячої воду для господарських цілей.
  3. Матеріал теплообмінника.
  4. Потужність.
  5. Тип камери згоряння.

Найбільшою популярністю в міському секторі користуються настінні конденсаційні котли.

 Фото настінного конденсаційного котла

Компактна двоконтурна модель, потужністю 25 кВт, здатна обігрівати житлову площу до 180 кв.м. Розцінки на бюджетні моделі починаються з 12000 гривень. З огляду на поточні тарифи на газ, двоконтурні настінні конденсаційні котли досить швидко окупаються.

Мотиваційні чинники на користь енергозберігаючого газового котла

Природно, основний аргумент за подібний тип обладнання - зниження сум платежів за опалення і гарячу воду. Додаткова мотивація купити конденсаційні газові котли досягається завдяки наступним факторам:

Альтернативно, конденсаційні моделі газових систем обігріву відрізняються стильним дизайном, компактністю і універсальністю.

 фото підлогового конденсаційного котла

Варіант з відкритою камерою згоряння коштує дешевше, але вимагає наявності димоходу. При його відсутності, проблему вирішує конденсаційний котел з турбіною. Вона закачує свіже повітря з вулиці, не витрачаючи кисень всередині житлового приміщення. Викид продуктів горіння здійснюється також за допомогою турбіни.

Допомога з остаточним вибором

Замовити оптимальний конденсаційний котел відповідно до типу житла дозволить безкоштовна консультація в інтернет магазині Аква-Тепло. Фахівці компанії забезпечать вибір моделі газового обладнання без непотрібних витрат і коректний монтаж магістралі теплоносія. Останнє особливо важливо для підтримки температури "зворотки" води нижче точки роси. Інакше, ефективність пристрою може знижуватися на 5 або більше відсотків.