Конвектори електричні

Продаж електроконвекторів в Україні

Фото электрических конвекторов

Конвектори електричні – це агрегати, що широко використовуються для обігріву приватних будинків і офісів. Принцип дії агрегатів засновано на використанні конвекції повітря. Електричні конвектори опалення складаються зі сталевого корпусу, всередині котрого розміщується теплонагрівач (ТЭН). Максимальна температура нагріву ТЭНа зазвичай складає біля 60-100 °C. Для регулювання температури використовується спеціальний термостат. Окремо слід виділити електричні обігрівачі з художнім оформленням, які використовують ще й для декорування приміщення.

Потужність обігрівачів варіюється в межах від 0,5 до 3 кВт, маса – від 3 до 9 кг, висота – від 150 до 650 мм.

Наша компанія Aqua-teplo пропонує багатий асортимент конвекторів електричних по прийнятним цінам.

Спосіб встановлення електроконвекторів

По способу встановлення електроконвектори можуть бути таких основних типів:

Найбільш розповсюджені конвектори електричні настіні. Подібні моделі обігрівачів характеризуються компактністю і простотою монтажу.

Нагрівачі електроконвектора

Конвектор електричний може бути оснащений наступними типами нагрівальних елементів:

Рекомендується віддавати перевагу трубчатим і моноблочним конвекторам електричним, а гольчаті моделі не слід вибирати по причині низької надійности.

Переваги електроконвектора

Фото электрического конвектора с термостатом

Сучасні електроконвектори мають наступні переваги

Вищеперелічені переваги роблять обігрівачі електричні досить затребуваними у тих місцях, де немає доступу до водяного опалення і газової магістралі.

Термостат для електроконвектора

Конвектори опалення настінні зазвичай оснащуються термостатами, котрі дозволяють задати потрібну температуру в приміщені та економлячими електроенергію. Існує декілька основних типів терморегуляторів:

Можна організувати єдину опалювальну мережу з декількох електроконвекторів, що керується одним контролером. При цьому кожному з них можна призначити свій графік роботи. Це еффективний варіант обігріву дачі чи коттеджу.

Якщо Вас зацікавили електричні конвектори опалення, зв'яжіться з нами. Ми завжди готові допомогти Вам цінними порадами по специфіці раціонального вибору, монтажу і експлуатації обігрівачів.