Конвектори опалення

Водяні конвектори опалення

Водяні конвектори – це обігрівальні пристрої, що застосовуються в центральній (обмежено) і автономній системах опалення. У якості теплоносія конвектора опалення водяного використовується нагріта вода, антифриз чи масло. Принцип роботи агрегату засновано на теплообміні (конвективній тязі). Конструкція водяного конвекторного нагрівача передбачає наявність сталевого корпусу, теплообмінника, декоративної решітки, вузлів підключення і клапану повітровідведення. Конвекторні обігрівачі вирізняються високою ефективністю та економичністю, забезпечуючи комфортний мікроклімат у приміщенні. Наша компанія Аква-Тепло пропонує широкий асортимент сучасних водяних конвекторів по прийнятним цінам.

Основні види водяних обігрівачів

Обігрівача водяного опалення бувают наступних основних типів:

  1. Настінні. Ці найбільш поширені побутові конвектори, котрі монтуються за допомогою кронштейнів на стенові конструкції. Подібні моделі характеризуются невеликою товщиною і компактністю. Купити пристрої для опалення настінні рекомендуєтся при обігріві житлових кімнат, офісів, торгових залів, складських приміщеннь і т.д. Для створення інтер'єру використовуються конвектори водяного опалення з декоративною обробкою. 
  2. Підлогові. Це надійні та економічні обігрівачі, котрі кріпляться до підлоги і розміщуються на спеціальних підставках. Можуть встановлюватись практично у будь-якому місці приміщення. Підлогові побутові конвектори по експлуатаційним характеристикам схожі з настінними моделями. Вони мають високу потужність, забезпечуючи еффективний обігрів великогабаритних приміщень.
  3. Внутрішньопідлогові. Подібні економічні конвектори призначені для прихованого встановлення у підлогу. Рекомендуєтся їх монтаж в приміщеннях з панорамним склінням. Вони повністю утоплені в підлогу і не заважають проходу людей. Внутрішньопідлоговий конвектор тепловий може використовуватися як незалежно, так і в поєднанні з другими обігрівальними пристроями.
  4. Плінтусні. Це інноваційні пристрої, що встановлюються в нижній частині стіни по периметру приміщення. Плінтусний конвектор опалення водяний компактний: висота – 150-200 мм, ширина – 60-65 мм, довжина – 1000-2500 мм. Такі прилади використовуються у дерев'янних домівках, коттеджах, медзакладах та ін. Плінтусний конвектор тепловий характеризується високою еффективністю обігріву, компактністю та естетичністю.

Переваги водяних обігрівачів

Сьогодні доволі затребуваний конвектор з вентилятором, котрий збільшує швидкість руху теплового потоку. Агрегат для опалення має наступні переваги:

Таким чином, обігрівальний пристрій з вентилятором завдяки високим експлуатаційним властивостям користується попитом при обігріві самих різних типів приміщень.

Особливості вибору конвекторного обладнання

Для опалення конвекторами потребуєтся грамотний вибір агрегату, при якому потрібно враховувати наступні особливості:

Якщо Ви хочете купити конвектори для опалення, зверніться у нашу компанію. Ми даємо гарантію якості на всі свої товарт і виконуємо їх своєчасну доставку до місця призначення. Наші менеджери готові надати профессійні консультації по особливостям еффективного опалення конвекторами.