Котельне обладнання

Код: КБ1-2 Коллектор балка 1
Цена: 540 грн.
різьба ЗР
для котельної
Україна
2 шт.
нержавійка
круглий
Код: КБ1-3 Коллектор балка 1
Цена: 680 грн.
різьба ЗР
для котельної
Україна
3 шт.
нержавійка
круглий
Код: КБ1-4 Коллектор балка 1
Цена: 820 грн.
різьба ЗР
для котельної
Україна
4 шт.
нержавійка
круглий
Код: КБ1-5 Коллектор балка 1
Цена: 960 грн.
різьба ЗР
для котельної
Україна
5 шт.
нержавійка
круглий
Код: КБ1-6 Коллектор балка 1
Цена: 1 100 грн.
різьба ЗР
для котельної
Україна
6 шт.
нержавійка
круглий
Код: КБ1-7 Коллектор балка 1
Цена: 1 240 грн.
різьба ЗР
для котельної
Україна
7 шт.
нержавійка
круглий
Код: КБ11/2-2 Коллектор балка 1 1/2
Цена: 670 грн.
різьба ЗР
для котельної
Україна
2 шт.
нержавійка
круглий
Код: КБ11/2-3 Коллектор балка 1 1/2
Цена: 870 грн.
різьба ЗР
для котельної
Україна
3 шт.
нержавійка
круглий
Код: КБ11/2-4 Коллектор балка 1 1/2
Цена: 1 060 грн.
різьба ЗР
для котельної
Україна
4 шт.
нержавійка
круглий
Код: КБ11/2-5 Коллектор балка 1 1/2
Цена: 1 260 грн.
різьба ВР
для котельної
Україна
5 шт.
нержавійка
круглий
Код: КБ11/2-6 Коллектор балка 1 1/2
Цена: 1 460 грн.
різьба ЗР
для котельної
Україна
6 шт.
нержавійка
круглий
Код: КБ11/2-7 Коллектор балка 1 1/2
Цена: 1 650 грн.
різьба ЗР
для котельної
Україна
7 шт.
нержавійка
круглий

Автономні станції обігріву і подачі ГВС

Відносно недавно купити котельне обладнання в Україні планувалось переважно під виробничі чи коммунальні цілі. Зараз, автономні системи опалення і ГВС на побутовому рівні перестали бути рідковживаним обладнанням. Очевидно, що під нагрів і рзподіл теплоносія в приватному господарстві вигідно відвести окрему будову чи приміщення.

Фото котельного оборудования

Це забезпечить безпеку і комфорт Вашим домашнім. По-перше, шум та інші незручності від обладнання котельних установок будуть локалізовані окремо. По-друге, доступ до установок обмежиться спеціалістами, що снизить загальну травмонебезпеку системи аппаратів.

Єдиною складністю залишається організаційне питання. Необхідно визначитися з вибором обладннаня: моделі котла, ассортиментом допоміжних пристроїв. Рішення задачі пропонує магазин інженерної сантехніки Аква-Тепло. Професіональна консультація майстрів допоможе ціленаправлено підібрати і придбати котельне обладнання в Україні під конкретні запити замовника. Це мінімізує витрати як на стадії купівлі, так і у процесі експлуатації.

Різновиди котельних установок

Фото промышленного котельного оборудования

Класифікація обладнання відбувається по двох напрямкам: характеру споживання і типу використовуємого теплоносія. Перший критерій передбачає експлуатацію на об'єктах наступних типів:

  1. Енергетичні. Пріоритетне використання котельних – подача пари на турбіни теплових електростанцій.
  2. Виробничо-опалювальне. Область застосування обладнання охоплює промисловість, організацію обігріву, ГВС і вентиляції.
  3. Опалювальне. Це котельні установки для дому, інших житлових, офісних чи виробничих приміщень.

У якості генеруємого обладнання теплоносія, виступає пара чи вода. Вдповідно цьому розрізняют парові та водогрійні котельні. Перший різновид переважно експлуатується на об'єктах енергетичного і виробничого сектору. Навпаки, обладнання для котельної заміського будинку чи житлового сектору взагалі, за рідким виключенням, – водогрійне.

Додаткова класифікація передбачена під опалювальні комплекси, відповідно маштабу охоплюємих ними споживачів:

 

Подача тепла в громадські будівлі: лікарняні комплекси, школи та прилегаючі приміщення організовується груповими котельними.

Альтернативно, їх обладнання використовується під обслуговування невеликих груп об'єктів – житлових кварталів, наприклад.

Основне обладнання котельної

Кожна теплообмінна станція містить у своєму складі дві группи пристроїв. Це базові вузли і другорядні чи допоміжні агрегати. До основного обладнання котельної відносять:

Магістралі класифікуються, як основне обладнання котельних установок, оскільки з їх допомогою відбувається передача теплової енергії. Продукти згоряння нагрівають поверхню труб, дотичну до теплоносія. Альтернативно, трубопроводи регулють подачу необхідного об'єму повітряних мас всередину топки і їх відведення у атмосферу.

Допоміжне обладнання котельної

Функціонування теплообмінної станції неможливе без моніторингу температури, тиску, а також організації підключення резервних джерел електроенергії. Під ці, відносно другорядні цілі встановлюється наступне обладнання:

Окремого розгляду серед обладнання котельної заслуговує розподільчий коллектор. Пристрій забезпечує розподіл теплоносія між споживачами з індивідуальними режимами температури і гидравлічного супротиву. Склад вузла включає дві гребінки: подаючу теплоносій і забираючу охолоджену рідину від споживачів.

Регулювання оптимальної різниці температур між контурами подачі та повернення здійснюється другим елементом котельного обладнання - гідрострілкою. Пристрій виконано у формі вертикальної циліндричної емності і вирішує дві задачі:

До допоміжного обладнання котельної відносять і деякі группи насосів. Однак, цей вид пристроїв потребує особливої уваги в силу свого різнопланового функціоналу.

Організація циркуляції води

Монтаж котельного обладнання не обмежується виключно обігрівом приміщення. Завдяки йому, зачасту забезпечується подача ГВС у житлові чи виробничі приміщення. Забезпечити циркуляцію води на всіх рівнях дозволяє насосне обладнання котельних.

Фото оборудования для ГВС

У склад системи входять аппарати для кожного з контурів:

Забезпечити необхідний тиск у всіх компонентах структури насосного обладнання котельних вдається системою перетворення частоти обертів. Вона входить у комплекс автоматизації станції.

Вибір джерела теплової енергії

Ключову позицію у монтажі котельного обладнання займає сам котел. Класифікація подібних апаратів відбувається відповідно виду використовуємого палива:

  1. Газ. Позитивні аспекти – низька вартість обладнання і повна автоматизація всієї системи. Негативний момент – дороговизна самого енергоресурсе, привязанність до газопостачання на місцевості.
  2. Нафтопродукти. Переваги дизельного котла також по'вязані з автоматизацією подачі палива. Додатково досягається повна автономність обладнання.
  3. Вугілля, пеллети. До мінусів пристроїв відноситься необхідність відведення простору під запас твердого палива. Також потребується організація природньої вентиляції.

Фото котельного оборудования для частного дома

Вибрати конкретне обладнання для котельної заміського будинку

Допоможе суттєва порада професіонала. Майстри Аква-Тепло завжди готові безкоштовно проконсультувати клієнтів компанії по усім питанням.