Котли електричні

Код: KE 3.0_220 Котел електричний Tenko Економ 3 кВт
Цена: 2 450 грн.
електричний
Один шт.
3
3 кВт
30 м²
механічне
3 кВт
220 В

Продаж електричних котлів в Україні

Популярність цього типу обладнання в основному зв'язана з простотою монтажу та застосуванням електричних котлів для опалення будинку. Ще потрібно відмітити такі їх переваги:

Для повноцінної роботи електричного котла потрібен правильный монтаж і доступ до електромережі. Він одночасно економний, а більшість моделей не відстають по потужності від своїх газових аналогів. Щоб придбати якісний електричний котел опалення, потрібно серйозно подійти до вибору, знати їх типи та критерії вибору. По ним і варто оцінювати якість вибираємого обладнання.

Підбір електрокотлів опалення

Починати вибір електричного котла, як і будь-якого побутового прилада, потрібно з підбору необхідної потужності. Для побутових потреб використовувати дуже довгі формули не має ніякого сенсу, достатньо користуватися старим і перевіреним правилом – на 10 квадратних метрів площі 1 кіловат потужності котла. Якщо мається двухконтурний електричний котел, то отриману цифру дещо збільшують. Важливим моментом, котрий потрібно враховувати, перед тим як купити електрокотел в Україні – перевірити можливості електромережі.

У багатоквартирних будинках, для котла потрібно вести окрему лінію від щитка, а у випадку приватного будинку - від лічильника. Потужні електричні котли опалення підключаються у мережу 380 Вольт (трьохфазні). Купити електричний котел опалення у багатьох виробників можна з підключенням у будь-які мережі – трьохфазні і однофазні.

Безпечність і продуктивність роботи

Для підвищення ефективності роботи і безпечності котла встановлюються фільтри, які проводять очистку води чи іншого теплоносія. У випадку двохконтурних електричних котлів також потрібно забезпечити розмежування системи гарячого водопостачання і опалювальної (підміс).

Електрокотел повинен мати такі захисні властивості:

Рівень ефективності електричних котлів опалення в основному залежить від рівня автоматики панелі керування. Автоматика регулює необхідну потужність електрокотла, опираючись на датчики всередині теплообмінника і датчиках ззовні будинку. Це дозволяє в автономному режимі, без сторонньої допомоги, підтримувати оптимальну температуру всередині приміщення, та значно знизити витрати електроенергії. Не дивлячись на наявність просунутої автоматики котла, мається можливість витоку тепла із-за неутепленого приміщення. Тому першочерговою задачею для досягнення економії електроенергії електрокотлом являється добре утеплення будинку і, як наслідок, зниження тепловтрат в 2-3 раза.

Висновки

Купити електрокотел в Україні можна в нашій компанії Аква-Тепло, ми пропонуємо низькі ціни і підходимо до кожного клієнта індивідуально. Електрокотел це одночасно недорогий і дуже ефективний котел. Він дозволяє економити кошти на етапі монтажу, а також володіє високим КПД (до 95 відсотків) і постійно економить ваші кошти. Варто відмітити можливість роботи електричного котла для опалення будинку з автоматикою будь-якої складності. Це як використання різноманітних датчиків ззовні і всередині будинку, так і можливості інтеграції опалювальної автоматики в систему розумного будинку.