Котли опалення

Код: Mini Eolo 24 3 E Котел газовий Immergas Mini Eolo 3 E 24 кВт
Цена: 19 777 грн.
навісний
турбірований
газовий
роздільний
2.71 м3/годину
Так
Два шт.
24 кВт
240 м²
Так
Код: Eolo Star 24 4E Котел газовий Immergas Eolo Star 4E 24 кВт
Цена: 16 977 грн.
навісний
турбірований
газовий
бітермічний
2.7 м3/годину
Так
Два шт.
24 кВт
240 м²
Так
Код: KE 3.0_220 Котел електричний Tenko Економ 3 кВт
Цена: 2 450 грн.
електричний
Один шт.
3
3 кВт
30 м²
механічне
3 кВт
220 В

Котли опалення їх види та особливості

Фото электрического котла

Автономне опалення передбачає використання опалювальних котлів. Сьогодні ассортимент автономного котельного обладнная широкий і різноманітний. Тому вибрати підходящий котел для автономної опалювальної системи для будинку виявляється досить складно і без допомоги спеціаліста розібратися виявляється складно. Що потрібно враховувати, вибираючи опалювальні прилади.

Які бувают котли опалення

Котельне обладнання в Україні представлено в наступних категоріях:

Кожен з них має свої плюси та мінуси, а також особливості використання, котрі необхідно враховувати, вибираючи котли для приватного будинку.

Електричні

Там де не прокладено газові магістралі, частіше за все використовуються твердопаливні чи електричні. Останній варіант частіше всього застосовують, створюючи автономну систему в квартирі. Перевагами електричного опалювального обладнання являються:

Головним мінусом являється більш низька продуктивність і меньший показник КПД, якщо порівнювати з газовими і твердопаливними.

Газові

Газові котли вже довгий час являються самими популярними. Це стосується міст, населених пунктів, де прокладена газова магістраль. Це зумовлено доступною вартістю газу, високим показником КПД, простотою обслуговування.

Фото газового котла

Твердопаливні

Фото твердотопливного котла

Це найбльш широко представлена категорія опалювального обладнання. Купити котел в Україні на самих вигідних умовах пропонує інтернет магазин Аква-Тепло. Тут представлено широкий ассортимент опалювального обладнання, що дозволяє купити котел в Україні для будь-якої системи автономного опалення і гарячого водопостачання будинку чи квартири.

Твердопаливні котли поділяються на декілька основних груп:

Які параметри слід  враховувати, вибирабчи опалювальні котли для автономної системи

Збираючись придбати котел для будинку необхідно враховувати найбільш оптимальний тип автономної системи опалення, а також вид використовуємого палива, площа приміщення, продуктивність, потужність. Крім вищеперелічених основних факторів, важливо брати до уваги можливісьт зберігання палива, коли планується використання твердопаливних котлів. Доступність потрібного виду палива, вартість, подальші перспективи, використання у конкретному регіоні.

Автономні системи опалення бувают одноконтурними и двоконтурними. В першому випадку, опалювальний котел використовується виключно для обігріву приватного будинку, квартири, дачі. Другий варіант - оптимальний вибір, коли планується його використання для автономного опалення і системи гарячого водопостачання.

Останнім часом вартість газу постійно росте, теж саме стосується і електроенергії. Запаси деревини теж помітно зменшуються. Використання різноманітних пеллет, паливних брикетів стає все більш популярним, враховуючи універсальність багатьох печей, котрі можуть працювати зачасту на різних видах палива. Сюди відноситься торф, вугілля, відходи паперового та деревообробного виробництв.

В нашому інтернет магазині можна купити котли опалення ведучих українських і світових виробників, для будь-якої опалювальної системи. Реалізуєме обладнання сертифіковано і дозволено для застосування на території України. Зверніться у інтернет магазин Аква-Тепло, кваліфіковані менеджери нададуть кваліфіковану консультацію і професійну допомогу по вибору опалювального обладнання.