Крани для манометра

Крани для манометра – трьохходова арматура під трубопроводи різного типу

Здійснити монтаж вимірювального обладнання в магістраль дозволяє запірний кран для приєднання манометра. Даний тип трубопровідної арматури здатний працювати в різноманітних середовищах: вода, газ, пар, масляні рідини та інші.

Фото кранов для манометра

Цей факт допускає експлуатацію пристосувань в промисловості під лінії перекачки нафти і її продуктів, наприклад. Використовуються триходові кульові крани для манометрів і комунальним сектором, а також на побутовому рівні. Тут прикладом виступають магістралі для подачі води, котельні, газові балони і системи індивідуального опалення. Купити кран для манометра в Україні з будь-якою областю застосування пропонує центр інженерної сантехніки Аква-Тепло. Фахівці компанії допоможуть оформити замовлення, професійно проконсультують щодо вибору арматури під конкретні цілі.

Запірний кран для приєднання манометра – функціонал пристрою

Дана трубопровідна продукція встановлюється на магістралі безпосередньо перед вимірювальним приладом. Її мета - обслуговування і моніторинг трубопроводу, робочого середовища в ньому, без зупинки технологічного процесу. Область застосування кранів кульових під манометр обмежена тиском 2.5 МПа і температурою 250 °C. При перевищенні цих показників, для вибухонебезпечних або шкідливих речовин використовується інший вид запірної арматури.

Щодо функціональних можливостей, триходові кульові крани для манометрів дозволяють:

Використання подібних запірних механізмів спрощує контроль над станом робочого середовища. Зокрема, продування системи необхідно для її очищення, щоб уникнути похибки вимірювань. Альтернативно, крани шарові під манометр забезпечують скидання тиску перед датчиком, запобігаючи залипання стрілки приладу.

Види конструкції

Матеріалом виконання подібної арматури виступають корозійно-стійкі метали. Так, купити кран для манометра в Україні з нержавіючої сталі, а також мідних сплавів: латунь бронза. Підібрати матеріал відповідно мети експлуатації допоможуть фахівці компанії Аква-Тепло. Додатково, пристрої класифікують за параметрами затвора:

  1. Форма пропускного отвору. Розрізняють триходові кульові крани для манометрів з Г- і Т-подібним проходом.
  2. Посадка. Існує 2падку варіації: натяжні та сальникові. В останньому ви посадка затвору здійснюється сальником, розміщеним знизу корпусу. Напроти, кран триходовий натяжний муфтовий для манометра, регулює р ух затворного елементу гайкою. Вона знаходиться у нижній частині крану.

Наступним характерним елементом виступає конструкція. Зокрема - це спосіб підключення повірочного апарату. Існує триходовий кран з фланцем для контрольного манометра і запірна арматура, що має дренажний відвід. Кращим виявляється перший варіант. Розмір фланця в діаметрі становить 38 мм, товщина - 6 мм.

Фото трехходового крана для манометра

Особливості монтажу

Встановлювати кран триходовий натяжний муфтовий для манометра рекомендується, виходячи з типу робочого середовища. Під газові магістралі різьблення попередньо обмотується ФУМ стрічкою, для рідин - сантехнічним льоном. У другому випадку нитка просочують спеціальною пастою або свинцевим суриком.

Щоб не виникали складності з монтажем повірочної апаратури, рекомендується придбати триходовий кран з фланцем для контрольного манометра. Визначитися з конкретною моделлю запірної арматури допоможе професійна консультація в інтернет магазині Аква-Тепло. Фахівці онлайн порталу проведуть її оперативно і безкоштовно.