Крани пресс-фітинг для металлопластикових труб

Крани для металлопластикових труб в Україні

Фото кранов с пресс-соединением

Кожний вид труб має свої особливості монтажу і своє обладнання. Не виключення і металлопластикові труби. Вони легко гнуться, легко монтються і потребують спеціальних допоміжних комплектуючих. До плюсів труб слід віднести повну хімічну інертність і можливість неодноразово витримувати заморозку води.

Спеціалізованими комплектуючими являються спеціальні пресс-фітинг крани. Назва зачасту простому споживачсу ні про що не говорить, однак якщо розібратися все доволі просто. Пресс-фітинг означає, що поєданння крана і труби відбувається не за допомогою вкручування, а методом обтискного пресування. Труба затискається кріпленнями крана. Цей метод досить зручний, якщо труба гнучка і багатошарова.

В цілому данні крани вирізняються діаметром, матеріалом і якістю пресс-з'єднання.

В даному випадку Ви маєте можливість ознайомитися і вибрати кульовий кран пресс-фітинг. Є варіанти, коли різьба другого патрубку внутрішня чи має пресс-фітинг (прохідні, магістральні). Все залежить від цілей і потреб.

Кранb пресс-фитінг не ремонтопридатні. Вибираючи виріб, слід звернути особливу увагу на його якість і матеріал з якого його виготовлено. Від цього напряму залежить строк його експлуатації.

Якщо ви не впевнені, що зокрема вам підходить, рекомендуємо звернутися до висококваліфікованих спеціалістів Аква-Тепло. Вони зможуть допомогти визначитися з вибором, про котрий ви не будете жалкувати. Ви отримаєте практичні поради по установці та експлуатації вибраного виробу.