Кріплення для труб

Кріпильні пристосування від компанії Аква-Тепло - широкий асортимент під будь-які цілі

Надійне функціонування трубопроводу забезпечується рядом параметрів, один з яких - кріплення магістралі до основи. Пристосування для фіксації підбираються відповідно діаметру, матеріалу і області застосування. Компанія Аква-Тепло пропонує купити хомут для кріплення трубопроводів в Києві максимально просто.

Фото хомутів для кріплення труб

Фахівці інтернет-магазину нададуть допомогу слушною порадою, проведуть професійну консультацію. Це забезпечить правильний вибір кріплення поліпропіленових труб, їх аналогів з металу, а також надійність експлуатації.

Різновиди механізмів фіксації

Класифікація елементів кріплення здійснюється за матеріалу, конструкції, ступеня жорсткості захоплення і типу. За конструктивними особливостями розрізняють кілька видів кріплення для металевих труб опалення до стіни:

  1. Силовий затиск. Кріплення складається з широкої стрічки і стяжного елемента, дозволяючи фіксувати трубну продукцію будь-якої форми: прямокутну, круглу.
  2. Посилений кріплення - стрічковий механізм з замком. Необхідний при проведенні товстостінної магістралі, що функціонує під тиском.
  3. Дротяний захват. Використовується як кріплення для металопластикових труб, тонкостінних ділянок, що зазнають експлуатаційної вібрації.
  4. Хомут для труб з нержавіючої сталі та інших металів.

Останній тип кріплення деталі також має кілька різновидів, які відповідають конкретним умовам експлуатації. Використовуються хомути універсально. Вироби придатні для кріплення поліпропіленових труб і металевих ділянок.

Конструкції хомутів

Слід відрізняти ці пристосування по функціоналу. Існують кріпильні, про які йде мова, і сантехнічні хомути. Останній варіант - вироби з ущільненнями, застосовувані під оперативне усунення течі. Правильно вибрати і купити кріплення трубопроводів з нержавіючої сталі допоможуть майстри інтернет-магазину Аква-Тепло.

Кріпильні хомути кріплення для труб - металеві вироби наступних конструкцій:

Фото металевих затискачів

Фото хомута сталь гума

Переважно, виготовляється хомут для труб з нержавіючої сталі або оцинкованого металу. Альтернативне виконання - з пластмаси і нейлону. Це знижує вартість пристосувань, але обмежує їх сферу використання. Під фіксацію сталевих ділянок подібні хомути ненадійні. Вигідніше купити кріплення трубопроводів з нержавіючої сталі. Її стійкість до корозії і міцність забезпечать тривалий період експлуатації.

Фіксація магістралі на основі полімерних матеріалів

Деталі, які використовуються під кріплення для металопластикових труб, аналогів з поліпропілену відрізняє гранично низька вартість. Існує дві базові різновиди подібних виробів:

Застосовувати кліпси для кріплення пластикових труб рекомендується тільки під холодне водопостачання. Пристосування оснащені бічними замками, що дозволяють одночасний монтаж однотипних конструкцій. У підстави, кліпси для кріплення пластикових труб мають отвір під дюбель.

Фото хомута для поліпропіленових труб

Довжина кріпильної ніжки складає 45 мм, тоді як внутрішній діаметр - від 24 до 170 мм.

Надійність кріплення для поліпропіленових труб опалення до стіни забезпечують хомути. Їх відмінність від кліпси в можливості варіювати ступінь фіксації:

  1. Жорстка фіксація проводиться щільним затягуванням кільця навколо ділянки магістралі.
  2. Плаваюче кріплення залишає зазор під термічне розширення.

Другий тип фіксації використовується при проведенні гарячого водопостачання. Також це оптимальний спосіб кріплення для поліпропіленових труб опалення до стіни. Дійсно, полімерні матеріали характеризуються великими значеннями лінійного розширення. Якщо у сталі ця величина складає 0.011 мм/м , то для поліпропілену може досягати 0.18 .

Кріплення під установку водостоку

Облаштування приватного домоволодіння, на відміну від квартири, вимагає проведення системи відводу води. Під ці цілі знадобляться кронштейни і хомути для кріплення водостічної труби до стіни. Необхідно обов'язково враховувати матеріал виготовлення системи водостоку. Нерідко, його поверхня має полімерне покриття, пошкодження якого призведе до корозії магістралі. Тому, внутрішня поверхня хомутів для кріплення водостічної труби до стіни повинна бути без гострих виступів. На практиці використовується два варіанти виробів. Перший тип являє пластикове пристосування, що має дві точки фіксації. Його альтернатива - хомут металевий для кріплення труб за допомогою єдиного довгого металовиробу.

Фото хомута сталь гума з шурупом

Кріплення водостоку вимагає дотримання певних нормативів:

Додаткову консультацію щодо кріпильних товарів завжди нададуть фахівці торгового порталу Аква-Тепло. Вони підкажуть, чи варто купувати хомути кріплення для труб металеві, або досить використовувати пластикові деталі. Звернутися за порадою можна в режимі онлайн. Професійна консультація виключить виникнення непередбачених нюансів. Вона допоможе купити хомут для кріплення трубопроводів в Києві безпосередньо під конкретні запити клієнта.