Магістральні фільтри

Особливості магістральних фільтрів в Україні

Магістральний фільтр для води - це агрегат, призначений для монтажу до водопровідної системи в приватних будинках і офісах. Використовується для уловлювання великих або дрібних частинок, знезалізнення, пом'якшення, поліпшення смакових властивостей, захисту від бактерій і вірусів. В якості фільтруючих елементів використовуються адсорбоване вугілля, іони срібла, магнітні конструкції та ін. Наша компанія Аква-Тепло пропонує великий вибір магістральних фільтрів для води від перевірених брендів за прийнятними цінами.

Види фільтрів для очищення води

Фільтри для очищення гарячої води бувають наступних основних типів:

Магістральні фільтри можуть розділятися за ступенем очищення на одно-, дво- і триступінчаті. Триступінчасті агрегати найбільш ефективні. Вони забезпечують не тільки усунення твердих механічних частинок, але і пом'якшення жорсткої води.

Переваги магістральних фільтрів

Магістральні фільтри для очищення води мають наступні переваги:

Магістральні агрегати мають і деякі недоліки. Ці недоліки пов'язані з необхідністю регулярного очищення і заміни картриджів, а також трудомісткістю монтажних робіт. Для монтажу магістральних пристроїв настійно рекомендується звертатися до фахівців.

Особливості вибору магістральних фільтрів

При виборі магістральних очисних приладів слід звертати увагу на такі особливості:

При експлуатації агрегат потрібно оберігати від бруду, пилу, механічних ударів. Зберігати його слід в місці, захищеному від впливу сонячних променів і недоступному для дітей.

Якщо вам потрібно купити високоякісні магістральні фільтри для очищення води, а також проконсультуватися з досвідченими фахівцями з питань вибору та експлуатації товару, звертайтеся до нас.