Мідні труби тверді та гнучкі

Мідні труби – негайна дороговизна окупається економічною вигодою довгострокової експлуатації

Фото жестких медных труб

Встановити мідні труби для води чи газу – якісний підхід до прокладання юудб-якої магістралі, обмежений єдиним фактором. Це вартість матеріалу. Для порівняння: 10х1 сталева і мідна труба, ціна за метр виробу з кольорового металу практично в 3 рази вище. Полімерна і металопластикова продукція обходиться ще дешевше. Так у чому ж сенс, купляти тверді чи м'які мідні труби в Україні? Детальну аргументовану відповідь на це питання дадуть профільні спеціалисти компанії Аква-Тепло. Нижче, обмежимся тільки короткою характеристикою трубних виробів з міді для опалення чи подачі води.

Надійність, універсальність і довгострокова перспектива

Це основна мотивація купити тверді, м'які мідні труби в Україні на сайті Аква-Тепло чи офисі компанії. Відносно до довгострокової перспективи, змонтувати трубопровід з міди під опалення, воду може виявитися навіть вигідніше. Другий важливий аргумент – універсальність. Діапазон застосування виробу труба мідна тверда чи м'яка охоплює наступні сфери:

Додатковий позитивний фактор - мідні труби для води вже готовий продукт. Виріб не потребує внутрішньої антикорозійної обробки, вирізняється естетичним зовнішнім виглядом.

Вигідні сторони міді в опалення, подачі води

Фото медного трубопровода

Слідуючий критерій – надійність щоденної експлуатації. В силу фізико-хімічних властивостей металу труба мідна тверда та її м'який аналог характеризуються рядом переваг:

Один з прикладів: мідні труби для питної води не тільки безпечні, вони знищують шкідливі бактерії.

Додаткова перевага міді – висока теплопровідність. Ця якість, робить мідні труби для теплої підлоги – оптимальним вибором. Дійсно, на опалення квадрату площі витрачається значно меньше енергоресурсів. До речі, теплопровідність кольорового металу вигідна і в іншому випадку. Правильно прокладені медні труби для питної води приватного домоволодіння гарантують прохолдний напій навіть у спеку.

Економічна вигода в довгостроковій перспективі

Встановити мідні труби для опалення і фітинги має сенс у заміському будинку, багатоповерховому чи висотному будинку. Граничні робочі тиски витримує сама труба, її паяні з'єднання. Стійкість до агресивних середовищ, наприклад хлору, робить мідні труби для водопостачання надійною, довговічною магістраллю. Завдяки пластичності металу, мідні труби для теплої підлоги успішно протидіють тепловому розширенню.

Фото мягких медных труб для теплого пола

Як результат, в експлуатації мідні труби для опалення і фітинги, не потребують ремонту, обслуговування. Їх робочий ресурс не залежить від умов застосування: опалення чи подача води і складає до півстоліття. Тому, дорога для мідної труби ціна за метр, компенсується низькою вартістю в розріхунку на рік експлуатації.

Додаткові поради

Їх можна отримати, зомовлюючи мідні труби великого діаметру чи продукцію вузького перерізу на сайті Аква-Тепло. Перед тим як оформити замовлення та взяти с покупця кошти, консультанти компанії ознайомлять з умовами експлуатації виробу. Клієнтів поперджають про те, що мідні труби для водопостачання, опалення не поєднуються з алюмінієвими радіаторами. Поєднувати їх краще латунними перехідниками. При необхідності, наші технічні спеціалисти змонтють мідні труби великого діаметра, встановлять лінію під опалення чи воду.