Металопластикові труби

Металопластикові труби систем опалення та теплої підлоги

Фото слоев металлопластиковой трубы

Часто для прокладення водопровідних шляхів, налаштування опалення чи інших робіт з горячою водою застосовують металопластикові труби. Популярність цього виду будівельних матеріалів обумовлено дешевизною та цілим рядом переваг.

Сфера застосування металопластиковиих труб

Встановлення гарячої води, опалення, у приватному будинку чи квартирі здійснюється доволі просто, з цією метою використовують цангові з'єднання та труби з металопластику.  У порівнянні з іншими виробами, застосовують у сфері створення теплої підлоги та інших водяних комунікацій, цей тип має меньший діаметр. Цей фактор впливае на проток води та вартість продукції. Тому є реальним придбати металопластикові труби ціна за метр якої становить 10-80 гривнь в залежності від діаметру.

На відміну від металу цей матеріал володіє низькою гідроопірністю, що є важливим показником при організації водяних комунікацій. Завдяки гарній якості металопластикові труби для опалення застосовують для постачання в приміщення гарячу воду (+50 °C) або прокладання під паркетну дошку (встановлення теплої підлоги).

Які якості мають металопластикові труби для гарячої води?

Як правило, металопластикові труби для води мають п'ятишарову конструкцію. Між внутрішнім та зовнішнім полімерним шаром знаходиться щільний шар алюмінієвої фольги. Шари з'єднують спеціальним клеєм, що дозволяэ створити міцне з'єднання Та уникнути протікання води.

Завдяки такій конструкції, труби з металопластику мають такі якості:

 

У разі правильного монтажу водопровідної системи, металопластикові труби для гарячої води експлуатуються 50 років, а в комплекті теплої підлоги 30 років. Відповідно металопластикові труби для теплої підлоги, опалення та інших комуникацій, розраховані на довгострокову експлуатацію, будуть ідеальнім рішенням. 

Але позитивні сторони, виділені металопластикові труби для опалення супроводжують недоліки:

Враховуючи негативні сторони виробу оптимальніше виконувати монтаж у середині приміщення.

Металопластикові труби– обтиск як метод встановлення

Фитинг для металлопластика

Якщо Ви вирішили самостійно монтувати металопластикові труби обтиск – кращий спосіб встановлення. Він виконується за допомогою трьох видів фітінгів:

Встановлення не займе багато часу та сил, але додатково треба мати прес кліщі:

  1. Відрізати шматок матеріалу.
  2. Знімається внутрішня та зовнішня фаски.
  3. Знімається захисне кільце з фітінгу, та він надягаеться на місце кріплення.
  4. З'єднання закріпляється прес кліщами.

Проводите заміну комуникацій, опалення чи шукаєте металопластикові труби для теплої підлоги?  у магазині Аква-Тепло ви знайдете широкий асортимент якісних віробів. Придбавши у нас, Ви економите свій час та гроші.