Металопластиковий фітінг

Продаж металопластикових фітингів в Україні

 Фото прес-фітинга в Україні

Фітинги під металопластик, а також домашні магістралі з цього матеріалу роблять інтер'єр приміщень більш естетичним. Другий позитивний аспект обумовлений простотою робочого процесу. Дійсно, з'єднання металопластикових труб з прес фітингами обходиться без наявності спеціальних навичок або дорогого устаткування. Як результат, монтаж систем подачі води: питної, технічної або теплоносія можна здійснити самостійно.

Отже, економляться витрати. Альтернативним джерелом зниження витрат виступає інтернет-магазин Аква-Тепло, де на прес фітинги ціна, відповідає розцінками виробника. Не загубитися в широкому асортименті дозволить структура електронного каталогу. Спеціалізована продукція розсортовані по ряду параметрів.

Безкоштовна консультація фахівців зробить покупку прес з'єднань для металопластикових трубв Україні приємною і усвідомленою.

Аргументи «ЗА»

З моменту появи, металопластикові фітинги істотно спростили монтаж автономного водо- і теплопостачання без шкоди надійності. Вироби стійкі до корозії і здатні витримувати різкі перепади тиску, зокрема гідроудар. Вони безвідмовно функціонують при високому, до 20 атмосфер, тиску. Верхня температурна межа виробів становить 110 °C.

Іншими мотивами купити фітинги для металопластикових труб виступають:

  1. Установка. Магістралі з цього матеріалу відрізняють: простота, гнучкість, швидкість виконання робіт і безпека.
  2. Вартість. Заявлена на прес фітинги ціна цілком доступна споживачеві з середнім достатком.
  3. Надійність. Встановлені правильно металопластикові фітинги, не дають течі.

Зауваження про простоту монтажу доречно в світлі відсутності необхідності застосовувати зварювання. Про бюджетну стороні проектів з цього матеріалу красномовно говорить використання муніципальними органами даних технологій.

Завдяки останньому пункту, допускається маскування трубопроводу декоративними елементами. Заховані труби, фітинги металопластикові не спотворюють стиль інтер'єру. Поряд з позначеними ключовими перевагами, існує ряд інших переваг.

З'єднання: різновид технологій

 Обжимний фітінг

Купити фітинги для металопластикових труб додатково вигідно на увазі двох чинників: тривала експлуатація і неодноразове використання. Втім, якщо перша причина - беззастережна, то друга відноситься виключно до певного виду виробів. Відповідно структурі сполуки, фітинги металопластикові ділять на три групи:

Використання виробів з кожної перерахованої категорії - дискусійна тема .

Компресійні фітинги для металопластикових труб першими потрапили в масовий вжиток. Сполучна конструкція виглядає так: частина трубопроводу герметично фіксується затискним кільцем, однорідно здавлюється за допомогою накидної гайки.

Плюсом такого кріплення вважається простота установки, допустимість вторинного використання. Але компресійні фітинги для металопластикових труб з часом вимагають підтяжки. Тому їх не рекомендується замуровувати в стіни.

Прес та пуш-конструкція

Другий клас кріплення - прес фітинги на металопластик. Надійна герметичність стала відмітною рисою подібних з'єднань. Тому, вони нерідко використовуються під теплі підлоги. Недоліки таких виробів відносні:

  1. Використовуються одноразово.
  2. Рекомендується купувати трубна арматура і труби одного бренду.
  3. Установка вимагає наявності професійних інструментів.

Фіксують прес фітинги на металопластик за допомогою спеціального гідравлічного ключа. Спочатку, виконується підготовка: труба обрізається, калібрується, обробляється в місцях стику. Після заготовлені кінці надягають на штуцер прес фітинга. На завершення виконується опресовування з'єднання металопластикової труби з прес фітингами.

 Прес фітінг схема

Особливий інтерес викликає остання з перерахованих група сполучних елементів. Цей різновид - пуш фітинги для металопластику, розроблена відносно недавно.

Види пуш фитинга

Для виконання з'єднання потрібно прикласти силу. Труба заштовхується в захоплення пуш фітинги для металопластику. Монтаж характеризується швидкістю виконання і обходиться без допоміжного інструменту. Однак необхідно почекати 3 години, за які кільця ущільнювачів візьмуть форму труби. Висока вартість - це другий мінус виробу.

Класифікація за функціоналом

Прес фітинги для металопластикових труб відрізняються не тільки способами кріплення. Функції, що їх кріпильним елементом, надають альтернативну класифікацію виробів:

Додатково, прес фітинги для металопластикових труб, їх компресійні аналоги, можуть з'єднувати ділянки магістралі, різнорідні за матеріалом. В цьому випадку, одна зі сторін деталі має просто внутрішню або зовнішню різьбу.

Розмірні особливості фітингів і як їх розуміти

Сполучні деталі до труб продаються з ідентичним асортиментом, відрізняючись величиною діаметра. Тільки розмітка фітингів металопластикових труб в дюймах і міліметрах грунтовно заплутує покупців. Але навчитися орієнтуватися в розмірах все-таки можна - ходовими діаметрами на вітчизняному ринку виявляються три варіанти:

Маркуються вироби з простим правилам. Діаметр різьби (внутрішньої і зовнішньої ) позначається в дюймах , в тому числі для металопластикового фитинга - міліметрами . Відповідно, прямі перехідники та куточки маркуються однією або двома цифрами, трьома величинами - трійники.

Прес з'єднання для металопластикових труб в Україні повністю відповідають матеріалу, представленого в даному огляді. Оперативно вирішити питання, що з'явилися  допоможуть фахівці Аква-Тепло. Консультація доступна на сайті компанії в онлайн режимі.