Підлогові конвектори з природньою та примусовою конвекцією

Вибір водяних підлогових конвекторів

Підлогові конвектори опалення – це пристрої, що працюють по принципу конвекції повітря і встановлюємі на спеціальні ніжки. Подібні опалювальні прилади широко використовуються у автосалонах, великих магазинах, торгівельних центрах, оранжереях, підвальних приміщеннях, спортзалах, примвщеннях з панорамним застекленням та ін. Наша компанія Aqua-teplo пропонує багатий вибір високоякісних і недорогих підлогових конвекторів опалення від перевірених виробників.

Конструкція підлогових конвекторів опалення

Корпус підлогового конвектора водяного зазвичай виробляється з нержавіючої сталі. Він закривається декоративною решіткою, що не чинить перепон конвекції повітря. Основою обігрівача являється теплообмінник – система з мідних і алюмініевих трубок, по котрим циркулює теплоносій. Кількість теплообмінників підлогового конвектора водяного визначається площею обігріваємого приміщення. Для проходження нагрітого повітря передбачені отвори у верхній частині приладу, а для холодного – в нижній. Пристрій обладнано клапаном для виводу повітря та термостатом для регулювання температури приміщення, а також засобами для іонізації повітря. Підлогові водяні обігрівачі працюють від електродвигуна постійного чи перемінного струму.

Переваги підлогових водяних конвекторів

Підлогові конвектори водяного опалення володіють цілим рядом конкурентних переваг:

Особливості вибору підлогових водяних обігрівачів

При виборі підлогових конвекторів водяного опалення слід враховувати багато різних характеристик:

  1. Потужність приладу. Це основний параметр вибору приладів для опалення. Орієнтовна потужність складає 100 Вт/м2 з урахуванням висоти стелі. Рекомендується додавати до розрахункової потужності біля 20%.
  2. Спосіб конвекції. Прилади для опалення можуть працювати по принципу природньої конвекції повітряних потоків чи примусової конвекції, нагнітаємої вентиляторами. Переважною являється примусова конвекція, що забезпечує більшу ефективність роботи конвектора.
  3. Робочий тиск. Більшість конвекторів опалення володіють рівнем робочого тиску в межах 2…12 атм. Прилади, що витримують високий тиск, можуть використовуватися як в автономних, так і в централізованих системах водяного опалення.
  4. Матеріал теплообмінника. Найбільш розповсюджені прилади для опалення з мідними, алюмінієвими та латунними теплообмінниками. Вони володіють високою стійкістю до зовнішнім взаємодій і корозії.
  5. Тип електродвигуна. Для вологих приміщень рекомендуються електродвигуни змінного струму, що відрізняються вологостійкістю. Але електродвигуни на постійному струмі характеризуються тим, що споживають меньше електроенергії – до 70%.

Досить важливо також врахувати тип системи теплопостачання, температурний режим у приміщенні і наявність виділяючих тепло приладів.

Монтаж підлогового обігрівача

Монтаж конвекторів водяних підлогових слід виконувати з урахуванням відстані до підлогового покриття – 20-25 см. Прокладка труб буває як боковою, так і нижньою, що дозволяє провести встановлення обогрівача в різних типах приміщення. Необхідно встановлювати пристрій строго горизонтально, забезпечивши надійну фіксацію обладнання. При установці підлогових конвекторів опалення передбачають ніші у підлозі, а також забезпечуються зазори між стінками і опалювальним агрегатом. До виконання робіт слід наймати тільки навчених спеціалістів.

Якщо ви хочете купити конвектори водяні підлогові та проконсультуватися у професіоналів по особливостям їх ефективного використання, звертайтесь до нас.