Насосні станції для води

Насосні станції для води в Україні

Фото насосної станції

Сучасні побутові станції для води є невід'ємною частиною системи автономного водопостачання. Високого тиску, що створюється такими агрегатами, досить для забезпечення котеджів, заміських будинків. Компанія Аква-Тепло пропонує купити насосну станцію для будинку з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Критерії вибору техніки:

Як працює автоматична насосна станція

Принцип роботи системи автономного водопостачання досить простий. Вода за допомогою нагнітача подається в накопичувальний бак, з якого харчуються всі споживачі об'єкта. Насосна станція для води запускається при спрацьовуванні датчика і працює, поки ємність знову не заповниться.

Принцип роботи насосної станції

Поверхневі агрегати для забору води

Насосна установка, яка працює при заборі води з малих глибин, може не занурюватися в рідину. Потужності такого водопостачання цілком достатньо, щоб забрати рідину і доставити її до споживача. Правда, поверхневі насосні станції для будинку зазвичай відрізняються високим рівнем шуму в режимі роботи. Тому зазвичай для таких систем будують кесон або технічне приміщення.

Найчастіше користувачі вважають за краще купити агрегати з відцентровим нагнітачем. Такі системи добре працюють на доставку води з колодязів, свердловин або джерел. Правда, якщо необхідно підвищити тиск в системі, найкраще придбати систему водопостачання з вихровим нагнітачем.

У числі переваг поверхневих побутових насосних станцій компактність, простий монтаж і порівняно невисока вартість. Розташування насоса нагорі полегшує доступ для проведення технічних робіт.

Занурювальні насосні системи водопостачання для колодязя

Вимоги, що пред'являються до таких агрегатів, досить високі. Вироби повинні не тільки забезпечувати підйом рідини з великої глибини, а й мати високий рівень відмовостійкості в умовах постійного занурення. Серед недоліків таких систем відзначаються висока вартість і складність проведення регламентних робіт.

Переваги заглибних нагнітачів:

Компанія Аква-Тепло пропонує широкий асортимент систем водопостачання, що випускаються провідними світовими виробниками. У числі наших послуг професійні консультації, в ході яких вам допоможуть вибрати відповідне за умовами експлуатації обладнання. Рекомендуємо замовляти установку агрегатів в спеціалізованих сервісах. Це забезпечить вам повний комфорт протягом усього терміну служби, установленого виробниками.