Насоси для брудної води

Побутові та промислові насоси для брудної води

Власники приватних заміських маєтків з автономними інженерними коммунікаціями часто стикаються з завданнями по викачці брудної рідини. Це грунтові і осадкові води, відкачуванням штучних водойм, септиків і басейнів. Періодично оплачувати послуги комерційних служб – недоцільно, більш вигідно придбати власний насос для відкачки води. Так, разово витративши гроші, ви вирішите проблеми самостійно. Стандартні версії для цього не придатні, так як потрапляння у них забруднень – причина виходу з ладу. Насоси для брудної води характеризуються специфічною конструкцією, вона здатна перекачувати рідину з твердими включеннями. Їх показники потужності варіюються від 0,25 кВт.

Види насосів для відкачування води

Насоси для стічних вод прийнято класифікувати по двом типам:

Техніка розрізняється по принципу дії. Є вібраційні, вихрові, центробіжні агрегати. Кожен з них потрібно купувати для конкретних цілей. Є потужні машини, здатні інтенсивно відкачувати великі об'єми, такі як промисловий насос для брудної води, потужність від 2,55 кВт. Є зразки, що дозволяють перекачувати брудні відходи з будівельного майданчика – з волокнами чи уламками бетону чи цегли. Для господарчих потреб одного домоволодіння їх використовувати не раціонально.

В окремих випадках варто розглянути варіант придбання каналізаційної станції. Ці агрегати з одного боку підключаються до труби, з іншого – до побутової техніки і санвузла. Вони подрібнюють, потрапивше у каналізацію сміття: папір, плівку та інше. Їх використовують, якщо стоки у системі не можуть переміщуватися самопливом.

Як вибрати оптимальну модель насосу для стічних вод

Побутові насоси для брудної води випускають різні виробники, у продажі пропонуються у широкому асортименті. Вибрати актуальний пристрій можна орієнтуючись на критерії:

Насоси для викачування брудної води, облаштовані автоматичним модулем, прості у експлуатації, їх робота присутності людини не потребує. Але вартість таких модификацій істотно вище звичайних.

Переваги співпраці з інтернет магазином Аква-Тепло

В інтернет-магазині ви можете вибрати і купити насос для забрудненої води з розширеної номенклатури, представленої у каталозі. Якщо вам важко підібрати адекватний товар для ваших умов експлуатації,скористайтесь інформаційною підтримкою менеджерів. Ми працюємо з компаніями-виробниками на прямих контрактах, і клієнти мають змогу придбати насоси для викачки брудної води по низьким цінам. Доставка насоса здійснюється оперативно у будь-який населений пункт України. Слідкуйте за новинами сайту Аква-Тепло – ми регулярно проводимо різноманітні акції і розпродажі.