Насоси для опалення

Код: GHN 15/40-130 Циркуляційний насос Imp Pumps GHN 15/40-130
Цена: 1 800 грн.
Код: GHN 20/40-130 Циркуляційний насос Imp Pumps GHN 20/40-130
Цена: 1 800 грн.
Код: GHN 25/40-130 Циркуляційний насос GHN 25/40-130 Imp Pumps
Цена: 2 200 грн.

Насоси для систем опалення в Україні

Часті заповітрювання труб з горячою водою, нерівномірний розподіл тепла в приміщяннях більше не зіпсують комфорту у Вашому помешканні. Скориставшись послугами нашого інтернет-магазину, можна швидко та недорого купити насос для опалення в Україні. Аква-Тепло не просто торгує обладнанням і комплектуючими, які дозволяють зберегти комфорт у будинках. Кожна покупка супроводжується експертною оцінкою і можливістю підібрати оптимальний варіант для повного задоволення Ваши потреб в економії коштів.

Принцип дії та призначення

Циркуляційний насос для системи водяного опалення працює з використанням центробіжної сили. Його головною деталью є лопастне колесо (крильчатка), виготовлене із кераміки. Воно приводится в дію невеликим електродвигуном. Створюєме завихрення захватує воду через вхідний патрубок і з силою виштовхує її в систему. Даний прилад компенсує недостачу тиску циркулюючого теплоносія, котре у пассивному режимі не може забезпечити комфорт в приміщенні більш ніж 100 кв. м.

Типи та види циркуляційних насосів

Водяний насос для опалення служить посилювачем швидкості розповсюдження та еффективності теплоносія, отримуємого із зовнішньої системи і, може забезпечувати рівномірне переміщення гарячої води по трубам замкнутого контуру (найчастіше зустрічаєтся в заміських будинках і коттеджах). Наявність власного котла в приміщенні до 150 кв. м., де обов'язково наявні насоси для котлів опалення дозволяє створити міні-котельну, що має відносну автономність, обмежену подачею холодної води і електроенергії.

Більша площа потребує більшого тиску і швидкості переміщення теплоносія по трубопроводу. І насоси для котлів опалення потребують підтримки, котра забезпечується врізанням у систему додаткових пристроїв.

По типам циркуляційні насоси поділяются на:

Різниця між ними виражається в дотику ротора з водою, що проходить крізь насос для системи опалення, і яка являється теплоносієм. Обидва варіанти мають свої переваги і недоліки. Останні компенсуються правильним розрахунком і участю в підборі насосу специалистів компанії Аква-Тепло.

Насоси «сухого» типу

Відмінність цих пристроїв полягає в ізоляції ротору електродвигуна від води. Захистом служить манжета, кільця і мінімальні зазори між рухомими деталями. Окремо розміщенний двигун може розвивати велику потужність. КПД, котрий виробляє насос для системи опалення «сухого» типу досягає 85 %. Прилади дозволяють еффективно опалювати приміщення промислового призначення і багатоповерхові будинки.

Водяний насос потребує посиленого охолодження, що викликає високу «шумність». Агрегати доводиться розміщувати в окремих, звукоізольованих приміщеннях.

Ще одним недоліком, котрий має насос для опалення з сухим ротором, являється залежність від чистоти оточующого середовища. Агрегати постійно потребують профілактики.

«Мокрі» насоси опалення

Насоси малої потужності, називаємі «мокрими» відрізняються компактністью та надійністью. Тут частина ротору, обладнаного крильчаткою, постійно занурена у теплоносій. Захистом забезпечується лише статор пристрою. Теплоносій (гаряча вода) служить природною змазкою. Кераміка, чугун і кольорові метали захищають насос для опалення від коррозії, що на довгостроковий період відстрочує профілактичні роботи та служить гарантією довговічності пристрою.

Насоси для опалення малої потужності мають невеликий КПД (біля 50 %). Цей недолік компенсується безшумністю, відсутністю вібрації і можливістю розміщення без втрати вільного простору в системі.

Великим плюсом, котрий має циркуляційний насос для опалення «мокрого» типу стала можливість регулювання швидкості обертання двигуна, що дозволяє контролювати тиск у контурі в межах від 0,4 до 0,8 Бар.

У прагненні задовольнити потреби населення в теплі, ми постійно оновлюємо ассортимент затребуваними і найбільш еффективними розробками в системах опалення. В Аква-тепло можна купити насос для опалення в Україні, шо буде виділятися економичністю, якістю, тривалою гарантією і досить прийнятною ціною.