Насоси для підвищення тиску води

Насоси підвищення тиску води в Україні

Часом робота житлових служб розчаровує. Ці слова підтверджуються статистикою. У старих будинках трубопровід не змінюється роками, а безліч жителів багатоквартирних будинків призводить до сильного падіння напору води. Трапляється це часто через те, що будинки були спроектовані задовго до появи в великій кількості побутової техніки. Більш 30 % будинків оснащені занадто слабким трубопроводом. Вам допоможуть насоси для підвищення тиску води. У нашій компанії Аква-Тепло фахівці допоможуть підібрати прилад. Професійні установники допоможуть з нуля підключити його і протестувати.

Принцип роботи

Насос для підняття тиску води підключається безпосередньо до трубопроводу або спеціальної врізки в ньому. Принцип роботи заснований на крильчатці, яка викидає воду відцентровою силою. Вона виштовхує воду з центрального отвору і подає її на вихід з певним діаметром. Прилад значно підвищує натиск домашньої системи водозабезпечення. Величезна перевага насосів для підвищення тиску в квартирі - абсолютна безшумність їх роботи. Сила потоку помітно збільшиться, а рівень шуму труб залишиться мінімальним. Рішення проблем з трубами підходить власникам приватних будинків і людям які живуть в багатоквартирних будинках. Основні різновиди насосів для підвищення тиску води:

Насос для підвищення напору води циркулярного типу відмінно підійде, коли необхідне невелике підвищення продуктивності труб. Він володіє невеликими розмірами і дуже простий в установці. Зроблений з нержавіючої сталі і абсолютно безшумний в роботі. Такі насоси підходять квартирам з невеликою площею. Їх бажано підключати максимально близько до місця підвищення напору. Насосні станції підійдуть тим, хто живе в приватному секторі і тим у кого виникають значні проблеми з напором. Насоси пвдаищення тиску води такого типу допоможуть в самих безнадійних ситуаціях.

Процес підключення підвищуючої системи

Кріпитися обладнання може підлоговим або настінним способами. Монтаж насосу проводиться фитингом. Вхід насоса закривають сітковим фільтром. Схема установки підвищуючого насосу підходить до всіх видів труб. Для побутових цілей насоси можна класифікувати за об'ємом, величиною підвищення потоку і потужністю. Звичайне тиск має становити 3-6 атмосфер . Занижений показник може спровокувати погану поставку водних ресурсів в пральну машинку, бойлер та інші побутові прилади. У таких випадках порушується нормальне функціонування побутової техніки.

Вибір насоса

Підбір відповідного насоса для напору води - те до чого варто підійти з відповідальністю. Важливо враховувати витрату електроенергії, діаметр труб і початковий рівень напору. Важливо перевірити сумісність насоса з іншою побутовою технікою. Підбір насоса щодо вже наявної техніки може підвищувати його продуктивність. Насоси мають специфічні параметри. Основні характеристики:

Так само необхідно визначити найбільш відповідний режим роботи. Ручний режим підходить для економії ресурсів і дозволяє повністю контролювати роботу насоса для підвищення тиску в квартирі. Автоматичний режим заснований на роботі датчика, який підвищує рівень води. Занадто потужні насоси для тиску води в будинку не рекомендується ставити якщо у вас невелика житлова площа. Чим більше потужність приладу, тим сильніше він буде шуміти і споживати електроенергію. Підвищення шуму протягом дня далі позначки в 25 дб неприпустимо. Такий пристрій краще підійде промисловим приміщенням або приватному сектору.

Універсальні насоси для підвищення тиску найбільше використовуються в квартирах. Вони здатні регулювати рідини високих і низьких температур. Перед початком монтування потрібна діагностика труб, можливо проблема в них. Почистивши, або повністю замінивши труби можна відновити нормальну поставку ресурсу.

Немає потреби хвилюватися з приводу всіх нюансів установки, монтажу, налагодження насосів для підвищення тиску, фахівці з нашої компанії Аква-Тепло вирішать всі ці питання за вас. Вони проконсультують Вас і підберуть установку будь-яких параметрів і вартості. Для нас клієнт завжди на першому місці.