Глибинний насос використовується у створенні автономного водопроводу і подає воду з скважин. Застосовується ця апаратура для зрошення приватних будинків, відкачки дренажних вод і автоматичної підтримки тиску. Виконується глибинний насос у циліндричному монолітному корпусі і буває багатоступеневим. Зв'язано це з роботою обладнання на глибині. Моделі багатоступеневих свердловинних насосів мають можливість піднімати воду з глибини 200 метрів.
Свердловинне обладнання надзвичайно затребуване в побуті та промисловості, причина - повна універсальність таких приладів. Він має високий кпд, із-за цього витрати на встановлення глибинного обладнання за короткий час окупаються.
Занурювальний насос для свердловини дозволяє качати чисту, артезіанську воду з глибини 70-90 метрів і більше, брати воду з колодязя. А також має можливість зрошувати ділянку, просто встановивши його у найближчому озері чи річці.
Додатково варто відмітити переваги глибинних приладів:
У випадках, коли глибинна аппаратура повинна постійно тримати воду в системі, варто використовувати водонапірні башти чи насосні станції. У випадку насосних станцій додатково докупається і підключається гідроаккумулятор, емністю до 10000 літров. Гідроаккумулятори також дозволяють довгий час підтримувати тиск у системі навіть при відсутності світла.
Глибинний насос вибирається виходячи з переваг замовника, області застосування і типу води. Найбільш важливими параметрами, по котрим їх розрізняють, являються:
Аква-Тепло пропонує широкий вибір обладнання, спеціалисти проаналізують всі фактори, і підберуть найкращий занурювальний насос для свердловини.
Суттєвим недоліком при використанні насосів для свердловин являється вода, склад якої може не тільки потроху зточувати частини обладнання за рахунок піску, але і залишати відкладення у самій системі водопостачання. Для запобігання негативним ефектам, у всіх сучасних моделях маються спеціальні фильтри і плаваючі підвіски. Вони практично повністю дозволяють запобігти псуванню глибинника і збільшують його строк експлуатації з 7-8 до 15 років.
Використовувати обладнання потрібно згідно потужності, на яку розрахована свердловина, так як вона має продуктивність. Показує цей параметр коількість води, котру можна викачати з неї за годину, наприклад артезіанська скважина может надати біля 50 літрів за хвилину. Цей параметр дуже важливий і перевищувати його крайньо не рекомендується. Такоже при виборі насосу для свердловини враховується рівень води в скважині і його зміни через сезонні коливання води.