Насоси для води

Насоси для води в Україні

Насос для води – це пристрій, що здійснює перекачування рідини у горизонтальному/вертикальному напрямі. Купити насосне обладнання для води слідує при відсутності доступу до магістрального водопроводу. Воно здатне добувати рідину з скважин, колодязів, річок і озер. При облаштуванні водопостачання заміського будинку заміського будинку  чи дачі надзвичайно важливий грамотний вибір безшумних агрегатів для води та їх раціональне підключення до автономного водопроводу. Наша компанія Аква-Тепло пропонує широкий асортимент високоякісних насосів для води по прийнятним цінам.

Конструкція обладнання для водопроводу

Водяний насос для дачі, що використовується для облаштування водопроводу, буває настпуних основних типів:

  1. Поверхневий. Купити водяний насос в Україне поверхневого типу рекомендується при заборі води з неглибоких колодязів і скважин. Глибина всмоктування пристрою складає не боліше 8-9 м. Поверхневий водяний насос для дачі розміщується ззовні скважини та характеризується простотою в обслуговуванні. Недоліки – шумність і обмежена глибина підйому.
  2. Інжекторний. Цей водяний насос для водопроводу розраховано на забір води з глибини більше 10 м. Його конструкція передбачає наявність двох труб, обладнаних спеціальним інжектором. Інжекторний водяний насос автоматичний характеризується надійністю, високою продуктивністю, простотою монтажу, безпечністю, низькою витратою електроенергії.
  3. Погружний. Подібний безшумний насос для води приназначений при роботі на значних глибинах. У відмінності від поверхневих моделей, погружні опускаються безпосередньо у воду. Корпуси погружних агрегатів виготовляються з нержавіючої сталі і антикоррозійних матеріалів. Погружні насоси для водопостачання вирізняються високою продуктивнстю, безшумною роботою, відсутністю повітряних пробок.

Принцип дії водяних насосних пристроїв

По принципу дії водяний насос для водопроводу представлено такими основними типами:

  1. Центробіжний. Особливістю подібного агрегату являється створення всередині корпусу центробіжної сили, що створює необхідний напір. Переваги центробіжних агрегатів для водопостачання являються високий КПД, хороші напорно-витратні характеристики, можливість подачі великих обємів води, простота регулювання. Недоліки – необхідність заливки рідини перед запуском, велика залежність від подачі і напору.
  2. Вихровий (вакуумний). Принцип дії обладнання передбачає створення вакууму шляхом обертання плоского диску (вихрового колеса). Купити насоси для води вихрового типу рекомендується завдяки самовсасуючій здатності, малим габаритам, нечуттєвості до бульбашок повітря у перекачуємій рідині. Однак вони володіють обмеженним КПД і малоеффективні при наявності механічних домішок у воді.
  3. Вибраційний. Даний пристрій працює шляхом зміни тиску в нагнітаючій камері. Купити водяний насос в Україні вібраційного типу доволі вигідно, оскільки він відрізняється компактністю, універсальністю, простотою в експлуатації і економічністю. Але такі водяні агрегати видають порівняно невеликий напір и не можуть працювати безперервно більше 2 годин.

Особливості вибору насосного обладнання

Перед тим, як купити електричний водяний насос і виконати його підключення до водопроводу, необхідно звернути увагу на слідуючі технічні характеристики пристрою:

Перед монтажом водяного насосу автоматичного до водопроводу важливо звернути увагу на якість води. При наявності великої кількості шкідливих домішок, котрі можуть пошкодити агрегат, повинна бути передбачена фільтрація.

Якщо Ви бажаєте купити електричний водяний насос, звертайтесь у нашу компанію. Ми готові проконсультувати Вас по особливостям його раціонального вибору, підключення і експлуатації.