Настенные конвекторы с естественной и принудительной конвекцией

Настінні конвектори водяного опалення – еффективний тепловий бар'єр холодному потоку ззовні

Ефективну заміну класичного радіатора представляють настінні конвектори опалення. Відмінна особливість їх конструкцій допускає варіювання габаритів за довжиною та висотою. Це дозволяє вирішити проблему обігреву в приміщеннях з високим відсотком остеклення, що характеризуються низько розташованими підвіконнями.

Купити настінний конвектор можна для будь-якого виду житлової споруди: будинку, дачі або квартири. Розмістити замовлення сучасного типу обігрівача на сайті компанії Aqua-teplo вигідно по трем критеріям. Вони включають: дисконтну програму, детальну безкоштовну консультацію, а також оптимальний монтаж.

Фото настенного конвектора

Особливості функціонування

Настінні конвектори водяного опалення проводять обігрів приміщення за рахунок організації вертикального потоку теплого повітря. Тому відсутня необхідність у теплообміннику великої площі: достатньо розмістити мідную трубку на шляху, повітряного потоку. Кожух конвектора виконує захисну і декоративну функції. Подібна схема водяного обогрівача володіє рядом переваг:

  1. Безпечність експлуатації. Низька температура зовнішнбох оболонки до 40 °С, виключає опік випадковим дотиком.
  2. Зниження вертикальних габаритів.
  3. Стильний дизайн з можливістю декоративного оформлення.
  4. Економічна еффективність.

Останній пункт досягається правильною установкою обігріваяа. Щоб іикористовувати настінний водяной конвектор максимально еффективно, необхідно розмістити його нижче підвіконня. При такому монтажі, створюєма теплова завіса, запобігає проникненню холодного повітря від вікна.

Основні критерії вибору

Замовляюячи настінні конвектори опалення необхідно звернути увагу на технічні характеристики обладнання. До критеріїв вибору, що потребують особливої уваги, відносяться:

Останнійпараметр особливо важливий. Купити настінний конвектор, оснащений вентилятором, вигідно, якщо обігрівач використовується в якості основного джерела тепла. Примусова циркуляція гарячого повітря дозволяє швидко прогріти приміщення.

Напротивагу, регістри з природною конвекцією нерідко використовують як додадткове водяне опалення. Відсутність вентилятора послаблює эффективність теплової завісы, але конвектор не потребує підключеня до електромережі.

Декоративна функція

Важливоя якістю, що характеризує настінний водяний конвектор, виступає стильне виконання. Це дозволяє підбирати обігревач не тільки по технічним характеристикам, але і відповідно інтер'єру приміщення. Можливості дизайну зовнішнбої оболонки конвектора включають:

Кожух пристрою не підлягає сильному нагріву. Це дозволяє випускати настінні конвектори водяного опалення з зовнішньою оболонкою з дерева.

Сервіс від А до Я

Електронний каталог інтернет магазину Аква-тепло містить моделі конвекторів на різний смак. Вирішити технічні питання доступно прямо на сайті компанії в режимі онлайн чи телефонного дзвінка. Наші консультанти допоможуть підібрати конвектор, виходячи з особливостей інтер'єру. Спеціалісти проведуть монтаж обігрівача, відповідно розмірам і розміщенню підвіконня, щоб забезпечити максимальну еффективність опалення.