Поліпропіленові фітинги

Поліпропіленові фітинги – недороге, герметичне і довговічне з'єднання трубопроводів

Оновлення чи проведення водопровідної системи, установка автономного опалювального комплексу все частіше зачіпає комплектуючі для поліпропіленових труб. Дійсно, фітинги PPR, як і магістралі з цього матеріалу, характеризуются високою затребуваністю в інженерній сантехніці. Основна причина тому - ціни на поліпропіленові фітинги в Україні, котрі в рази нижче аналогів під металлопластик.

Впевнитися в цьому нескладно, оглянувши каталог фітингів для поліпропиленових труб від інтернет магазину Аква-Тепло. Око радують як естетично виконані товари, так і низькі ціни. Підкрепить побачене професійна консультація спеціалістів компанії. Поради майстрів допоможуть оптимально підібрати комплектуючі.

Чим ще вигідні трубопроводи і фітинги PPR

Використання полімерів у системах водо- и теплопостачання практично не має недоліків. Основне обмеження – верхня межа температури на фітинги, поліпропілен здатний витримати до 95 °C. В іншому, пластикові фітинги для труб вигідні в силу ряда факторів:

Факт, що фітинги для пайки поліпропіленових труб не дают течі, важливий при естетичному монтажі системи. Подібний трубопровід безпечно сховати всередині стін. Необхідно тільки залишити невеликий простір навкруги, маскуючи фітинги для поліпропіленових труб – розміри полімерної продукції дещо збільшуються при нагріванні.

Фото монтажа полипропиленовых фитингов

Додатково, пластикові фітинги для труб володіють низькою теплопровідністю. Це знижує передачу тепла, підвищуючи еффективність опалювальної системи, реалізованої на полімерних трубопроводах.

Різноманіття вибору

Каталог фітингів для поліпропіленових труб не залишить гостей сайта Аква-Тепло без потребуємого поєднувального елементу. Компанія пропонує недорого такі варіанти:

Важливо, що комплектуючі для поліпропіленових труб, вирізняє не тільки різноманіття. Їм властиве якісне виконання, зручність монтажу. Наприклад, кран, маючи полімерний корпус, оснащено шаровим механізмом з нержавіючої сталі. Подібна система легка, міцна, не схильна до закисання.

Стиковку магістралей різного діаметру забезпечать муфти. Це фітинги для поліпропіленових труб, розміри котрих відрізняються на вході та виході. Додатково, куточки, трійники і інші перехідники гарантують простоту монтажу системи, надійність ії експлуатації.

Монтаж трубопроводу в місцях з'єднань

Фітинги для пайки поліпропіленових труб гарантують герметичність стику при дотриманні технології процесц. Додатково потребується спеціальний інструмент: аппарат для зварювання, ножиці чи роликовий труборіз, торцувач. Особливої обережності слід дотримуватися при роботі з паяльником для PPR труб і фітингів. Цей аппарат нагрівається до 250 °C, тому працювати рекомендуєтся у спеціальних рукавичках.

Другий важливий аспект час нагріву і з'єднання місця кріплення, що залежать від зовнішнього діаметру поліпропіленової труби:

  1. Вузькі 16 – 25 мм. Нагрів відбувається 7 сек для виробів діаметром 25 мм и 5 сек при меньших розмірах. Час утримування фітингу PPR – 4 сек, після чого потребується почекати 2 хв для охолодження.
  2. Середні – не більше 50 мм. Розігрів продовжується 8, 12. 18 сек для виробу діаметра 32, 40 и 55 мм, відповідно. Далі фітинг і труба утримуються 6 сек. Час на охолодження – 4 хв.
  3. Великі – 63 мм і вище. Нагрів паяльником відбувається на протязі 24, 30 чи 40 сек. Ці вимоги відповідають діаметрам 63, 75, 90 мм. Утримувати місце стику необхідно 8 сек. На остигання фітингу на трубі 63 мм необхідно 6 хв, для великих діаметров – 8 хв.

Дотримання вказаного часу нагріву, особливо важливе. Перегріти фітинги поліпропиленові неможна, це викличе деформацію, а у тонкостінної системи – закупорку проходу. Навпаки, недостатньо розплавлене місце поліпропіленового з'єднання виявиться неміцним, що в наступному здатне привести до течії чи розриву.

Фітинги для PPR труб як елементи дизайну

Це нове, досить оригінальне використання інженерної сантехніки у оформленні інтер'єру. Поліпропіленові фітинги PPR нескладно пофарбувати у будь-який колір. Як результат, отримуємо оригінальний дизайн интер'єру.

Фото дизайна детской полипропиленовыми фитингами

Представлений варіант прикрасить дитячу кімнату. Висока адгезія до лакофарбових матеріалів дозволяє монтаж поліпропіленових фітингів для опалення відкрито. Системі трубопроводів завжди можна надати колір стін чи, навпаки, створити контраст.

Поліпропіленові фітинги PPR в різьбовому з'єднанні

Фото соединения американки

Забезпесчити герметичний контакт двох полімерних чи різнорідних ділянок трубопроводу, дозволяє спеціальне приладдя. Його відмінна особливість – наявність внутрішньої чи зовнішньої різьби з одного з торців. Протилежна частина призначена для кріплення диффузною зваркою. Розрізняють монолітні та розбірні системи. Другий варіант називають фітинг американка для поліпропіленових труб. Переваги такої муфти монтаж у обмеженому просторі, а також перехід з PPR на металл.

В цьому випадку, виріб спочатку припаюється. Потім здійснюється з'єднання різьбового торця фітинга американки для поліпропіленових труб. Тут потребується гайковий ключ.

Екологічність матеріалу

Полімери нешкідливі для людини. Це дозволяє застосовувати поліпропіленові фітинги для опалення, подачі технічної чи питної води. Втім, області використання виробів суттєво ширші. Купити фітинги поліпропіленові можна для систем:

Стійкість до агресивних середовищ затребувана у нафтовій, хімічній промисловості, наукових лабораторіях. Наприклад, ідеально купити фітинги поліпропіленові під транспортування нафтопродуктів, добрив, інших агресивних середовищ.

Подібні системи відрізняються розгалуженістю і протяжністю. Це потребує великого числа з'єднань. Низькі ціни на поліпропіленові фітинги в Україні дають в цьму плані істотну економію фінансових витрат. Простота монтажу полімерних кріплень і невибагливість в обслуговуванні знижують експлуатаційні витрати. Ще більше фінансових бонусів знайдуть відвідувачі інтернет магазину Аква-Тепло. Безкоштовна консультація, ціни від виробників продукції снизять часові та фінансові витрати на придбання товару.